Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Вибір проектувальника для розробки проекту будинку

Публікація про архітектурне бюро «One Project» на Будівельному порталі «Build Portal»

Будуємо власний будинок: як не помилитись, обираючи проектувальників?

Як не помилитися з вибором архітектурного бюро і чому професіоналізм - це важливо

Карантин – чудова нагода зайнятись будівництвом: профільні магазини -працюють, а весняна погода – цілком сприяє початку будівельних робіт.

Майже кожен власник земельної ділянки після купівлі опиняється перед важким вибором - який вигляд матиме майбутня оселя.

Звісно, в уяві щасливого власника земельної ділянки вже все намальовано – ідеальний будинок, інтер’єр – еталон комфорту і затишку, а зовнішній вигляд – заздрість для усіх сусідів. Але як тепер це реалізувати?

Вибір архітектурного бюро

Найкраще для цього - звернутись в архітектурне бюро. Але компанію, яка проектуватиме ваш будинок, треба обирати вдумливо. На ринку пропозицій дуже багато: деякі компанії займаються тільки розробкою архітектурних проектів, а інші готові запропонувати повний спектр послуг – від створення проекту будівлі до розробки дизайну інтер'єру.

Однією з компаній, що пропонує повний спектр послуг з проектування будинку є архітектурне бюро «ONE Project».

Про нього поговоримо детальніше.

В архітектурному бюро «ONE Project» переконані, що вибір будинку - це не лише про вибір місця проживання. Приватний будинок - це індивідуальна філософія. Це незалежність і свобода. І до вибору, яким буде домівка, варто підійти виважено.

Архітектурне бюро має бездоганну репутацію і ніколи не робить поспішних обіцянок. Підхід у роботі, який використовують професіонали бюро «ONE Project», дозволяє клієнту не лише уникнути головного болю, а й насолодитись комфортним процесом вибору проекту та дизайну майбутньої оселі, а також отримати досконалий результат.

Одна з робіт архітектурного бюро «ONE Project»

Приміром, ось так виглядає проект дачного будинку - одна з робіт архітектурного бюро «ONE Project».

Проект дачного будинку

Проект невеликого затишного дачного будинку з терасою, який створений в архітектурному бюро «Ван Проджект».

Родзинкою цього будинку є затишна крита тераса з зоною барбекю, яка дозволить приймати гостей і влаштовувати пікнік, не боячись несприятливих погодних умов.

Площа будинку: 65,1 м2
Кухня: 8,2 м2
Ванних: 1
Кімнат: 3
Санвузел: 2
Паркомісць: 2

Це – проект компактного двоповерхового затишного будинку дачного типу з терасою. Площа будинку - 65,1 квадратних метри. Висота першого поверху - 2,8 м, другого - до 3,1 м.

Хоча стіни будинку зведені з газобетону, спеціальне оздоблення – з дерев’яних виробів світлого і темного кольорів - створює враження, що будинок насправді дерев’яний. Таке оздоблення чудово доповнює камінь для обробки цоколя та димоходу і червона черепиця..

 

Пропонований проект є досить простим в реалізації, а будівництво не забере багато часу. Орієнтовно, такий будиночок можна звести за 3 місяці!

«Дерев'яний» будиночок такого типу відмінно впишеться як в лісисту місцевість, так і в котеджні комплекси.

Одразу зауважимо: можливості архітектурного бюро «ONE Project» з проектування індивідуальних будинків – значно ширші, і не обмежені лише тими проектами, які опубліковані на сайті бюро www.project.one.

Кожному клієнту спеціалісти бюро готові створити унікальний проект будинку!

Відео про архітектурне бюро «ONE Project»

 


 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua