Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Про архітектурне бюро «One project»

Особливість нашої проектної організації

Головна особливість архітектурного бюро «One project»- можливість замовлення та отримання повного спектра послуг і робіт в одній проектній компанії: від архітектурного та дизайн проекту до реалізації складних інженерних та архітектурних рішень.

Завдяки високомотивованому менеджерському складу, висококласним фахівцям проектного та архітектурного відділів, а також впровадженою системою ведення і управління роботами ми розробляємо проектну документацію максимально швидко і якісно.

Наш підхід

Ми використовуємо комплексний підхід у своїй роботі, який при створенні проектів дозволяє нашим клієнтам не тільки уникнути «головного болю», а й відчути комфорт від налагодженого процесу і, в кінцевому підсумку, отримати точно запланований результат. Комплексність - це єдність наших цілей, завдань, методів і форм, це наша основа в проектуванні об'єктів будівництва.

До архітектурного проектування ми підходимо як до системного ремесла та мистецтва одночасно. Тому при розробці проектів будівництва будь-якого масштабу ми застосовуємо весь спектр, як технічних навичок, так і творчого потенціалу нашої компанії. Адже архітектурне бюро «One project» об'єднує кваліфікованих фахівців: дизайнерів і архітекторів, інженерів і конструкторів, кожен з яких готовий запропонувати грамотні функціонально-технічні рішення, доповнені творчим підходом.

Згуртований колектив, командний дух, індивідуальна увага кожному клієнту, досвід в проектуванні і супроводі проектів, чітка й оперативна реалізація поставлених завдань, використання сучасних методів проектування,а також індивідуально розробленої автоматизованої системи управління проектами - це той фундамент, на якому побудований успіх архітектурного бюро «One project».

Реалізація клієнт-орієнтованого підходу в нашій проектній організації забезпечується, багато в чому, завдяки формату роботи - коли всі бізнес процеси автоматизовані, а кожен проект, аж до найдрібніших питань, керується, безпосередньо, керівниками компанії.

Якість реалізації проектів - понад усе!

Ми з величезною відповідальністю ставимося до якості реалізації проектів. Тому наше архітектурне бюро вважає за доцільне виступати генеральним проектувальником, адже високий рівень підготовки співробітників дозволяє нашому архітектурному бюро успішно працювати над найскладнішими проектами.

Гарантуємо проходження подальшої експертизи проектної документації Вашого об’єкту будівництва, розробленої нашим архітектурним бюро на відповідність усім нормам та правилам.

Ми створюємо унікальні проекти об'єктів будівництва

Наші фахівці - наш головний актив!

До команди архітектурного бюро «One project» входять кваліфіковані дизайнери та архітектори, інженери та конструктори. Кожен наш співробітник не просто любить свою роботу, але і докладає до неї свої знання, талант і душу, викладаючись на всі сто відсотків в кожному проекті, щоб максимально задовольнити Ваші побажання.

Наші фахівці старанно піклуються про спільну справу і працюють виключно на результат.

При розробці проектної документації об'єктів житлової та комерційної нерухомості для приватних і корпоративних клієнтів ми використовуємо командну роботу всього колективу. Командний дух, чітка й оперативна реалізація поставлених завдань, використання унікальної в своєму роді автоматизованої системи управління проектами - для нас це безумовна норма.

Наша команда бере на себе весь спектр робіт по створенню проектів будівництва - починаючи від розробки ідеї і закінчуючи її реалізацією. Архітектурне бюро має передове технічне і програмне забезпечення і достатній досвід проектування для реалізації завдань будь-якої складності.

Структура Архітектурного бюро «One project»

  • адміністративний відділ
  • відділ по роботі з клієнтами
  • архітектурний відділ,
  • дизайнерський відділ
  • інженерно-конструкторський відділ
  • відділ інженерного забезпечення
  • кошторисний відділ
  • консалтинговий відділ

Принципи роботи в нашому бюро.

Командна робота всередині архітектурного бюро "One project" націлена на максимально ефективний результат та оперативне реагування на будь-які потреби замовника. Співробітники нашої проектної організації володіють всіма сучасними методами проектування - від ручного промальовування ескізів до обчислювальних підходів, які дозволяють і скоротити час проектування, і в подальшому відгородити замовника від непередбачених витрат при реалізації проекту будівництва.

Наші фахівці співпрацюють з державними органами і службами, тому ми можемо проводити процедури оцінювання ризиків для наших клієнтів, консультувати і здійснювати допомогу в отриманні різних дозвільних документів.

Працюємо з проектами будь-якого масштабу!

Хочете приєднатися до нашої команди?

Відправляйте Ваше резюме за адресою job@project.one, або зв'яжіться з нами зручним для Вас способом за даними, вказаними на сторінці "Контакти"

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua