Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Про роботу нашого архітектурного бюро в період карантину

Важлива інформація про роботу компанії

Незважаючи на тривожні новини про короновірус, ми для вас маємо і добру новину - «Оne project» продовжує свою роботу, але в умовах карантину наші співробітники переведені на віддалену роботу.

Про роботу нашого архітектурного бюро в період карантину

Наші бізнес процеси побудовані таким чином, що ви не відчуєте особливої різниці. Ваші персональні менеджери як і раніше на зв'язку - готові надати консультацію, прийняти заявку, прорахувати замовлення і запустити проект в роботу.

Команда менеджерів і архітекторів Архітектурного бюро «One Project» використовує в своїй роботі всі доступні сервіси, які дозволяють планувати, проводити наради, ставити завдання і контролювати їх виконання.

Всі наші клієнти і надалі зможуть з будь-якої точки світу безперешкодно і в повному обсязі віддалено скористатися послугами нашого архітектурного бюро маючи телефон, комп'ютер та Інтернет. А вся наша команда продовжить працювати над розвитком компанії та підтримкою клієнтів.

Будьте здорові!


 

Інші наші публікації з проектування об'єктів будівництва:

Будуємо свій будинок: як не помилитися, обираючи проектувальників?

Як не доспустіть помилок при виборі архітектурного бюро і чому професіоналізм - це важливо. Компанію, яка буде проектувати ваш будинок, потрібно вибирати вдумливо. »»»

Оцінка впливу на довкілля та розробка звіту ОВД.

Процедура оцінки впливу на довкілля вимагає дуже відповідальне ставлення та кропітку роботу, до якої варто залучати справжніх фахівців цієї справи. Виконання ОВД слід доручити спеціалізованим організаціям, які мають у цьому досвід. »»»

Проведення енергетичного аудиту

У даній статті наводимо роз'яснення про необхідність проведення енергетичного аудиту в будівлях і на підприємствах, як вибрати сертифікованого енергоаудитора, як отримати енергетичний сертифікат. »»»

Розробка дизайну інтер'єру офісу

Дизайн-студія компанії «Ван Проджект» реалізувала проект дизайну інтер'єру офісу для компанії «ПБЕ». Ми дуже раді, що замовник не обмежував нас будь-якими рамками і дав нам можливість реалізувати всі наші ідеї. »»»

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua