Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проект будівництва житлового комплексу «Family-2»

Житловий комплекс «Family-2»

Житловий комплекс «Family-2» - сучасний, самодостатній, комфортний і привітний комплекс для кожного мешканця в передмісті Києва, в селі Гатне Києво-Святошинського району.

Детальну інформацію про житловий комплекс «Family-2» можна дізнатися на сайті будівельної компанії: www.the-family.com.ua

Опис проекту житлового комплексу «Family-2»

Комплекс, де відчуваєш себе вдома з першого кроку на територію. Дана територія є найбільш перспективною для будівництва новобудов. Найкраща інвестиція Ваших коштів в квадратні метри.

Житловий комплекс «Family-2» - це гармонійне поєднання природи і малоповерхової забудови, актуального дизайну з максимальною функціональністю. Свіже повітря, тиша - основні переваги сучасного життя за містом

«Family-2» - 4-х поверховий житловий комплекс на 8 секцій з вбудованими нежитловими приміщеннями, з продуманим і комфортним внутрішнім простором: дитячий майданчик, майданчик для відпочинку дорослих, спортивний майданчик, алеї з лаунж-зонами, місця для паркування велосипедів і автомобілів, ну і звичайно, зона для вигулу домашніх тварин. Планування на будь-який смак від 37 кв м до 88 кв м.

Створити сім'ю, відкрити власний бізнес, насолоджуватися життям, досягти успіху - все це можна втілити в реальність, живучи в ЖК «Family-2».

Садок на території комплексу, поруч Гатненская школа, всі зручності для батьків та їхніх дітей.

Ми знаємо, що багато мешканців вже мають власний бізнесм або планують його відкрити. Знаємо, що мати бізнес поруч з будинком - зручно. Саме тому частина перших поверхів комплексу передбачено під нежитловий фонд різного масштабу.

Місцезнаходження. метро Теремки - 5 хвилин на авто, 10 хвилин на громадському транспорті або 20 хвилин пішої прогулянки, що набагато зручніше, ніж в більшості спальних районах міста.

Наші можливості з проектування житлових будинків і комплексів не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті. На ваше замовлення ми готові створити унікальний проект будівництва житлових об'єктів будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua