Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування житлового комплексу

ЖК "Атлант" в смт. Коцюбинське

Житловий комплекс розташований на вулиці. Доківська. Житловий фонд комплексу досить потужний та складається з 18 будинків економ-класу.

При проектуванні було приділено особливу увагу безпеці майбутніх мешканців. Проектом передбачається закрита територія.

В разі виникнення надзвичайної ситуації проектом передбачено приміщення цивільного захисту. Всі ці заходи замовник хотів бачити і вони були принциповими при проектуванні, адже безпека громадян - понад усе.

Детальну інформацію про житловий комплекс "Атлант" в смт. Коцюбинське можна дізнатися на сайті будівельної компанії: https://atlant.build

Опис проекту житлового комплексу "Атлант" в смт. Коцюбинське

Житловий комплекс поєднує в собі переваги проживання в передмістях і близькість мегаполіса. Об'єкт має відмінне транспортне сполучення з Києвом, чудово розвинену інфраструктуру яка включає в себе супермаркети, великі магазини, фітнес клуби, школи, дитячі садочки, банківські та поштові відділення, аптеки.

В ході проектування житлових будинків ЖК "Атлант", як і у всіх інших наших проектах, ми використовували перспективні технології, щоб забезпечити оптимальну вартість операційного житла при достатньо високому рівні комфорту та довговічності матеріалів.

Каркаси будинків будуються з монолітного залізобетону, зовнішні стіни з бетонних блоків і утеплені матеріалами, які забезпечують високий рівень енергоефективності та відповідають всім нормам екологічної безпеки. Згідно з проектом у будинках встановлюються безшумні швидкісни ліфти з високим рівнем комфорту.

Всі будинки в житловому комплексі запроектовано з повним пакетом інженерного забезпечення та мають центральне опалення.

Всі елементи житлового комплексу пристосовані для маломобільних груп населення. Дотримуються нормовані розміри входів, входи обладнані пандусами, передбачено пішохідні доріжки зі зниженою висотою бордюру, заплановані спеціальні паркувальні місця.

Наші можливості з проектування житлових будинків і комплексів не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті. На ваше замовлення архітектурне бюро «Ван Проджект» готове створити унікальний проект будівництва житлових об'єктів будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua