Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування житлового комплексу

ЖК "Одеський бульвар"

Житловий комплекс "Одеський бульвар" знаходиться в с. Новосілки Києво-Святошинського району.

Житловий комплекс "Одеський бульвар" проектувався як житло категорії "економ", та складається з шести будинків на двадцять чотири поверхи кожен.

В ході проектування використовуються перспективні технології, щоб гарантувати мінімальну вартість операційного житла на високому рівні комфорту та довговічності матеріалів.

Детальну інформацію про житловий комплекс "Одеський бульвар" можна дізнатися на сайті будівельної компанії: https://atlant.build

Опис проекту житлового комплексу "Одеський бульвар"

Незважаючи на розвинений рівень інфраструктури в межах розвитку житлового комплексу, в майбутньому, генеральний план передбачає будівництво багаторівневого паркінгу, торгівельного центру та дитячого садочку.

Каркаси будинків побудовані з монолітного залізобетону, зовнішні стіни з бетонних блоків і утеплені матеріалами які забезпечують високий рівень енергоефективності та відповідають всім нормам екологічної безпеки. У всі будинки запроектовано встановлення безшумні швидкісні ліфти, з високим рівнем комфорту

Згідно проектних рішень територія комплексу постійно вдосконалюється. На території будуються дитячі ігрові майданчики, зони відпочинку, прокладаються тротуари та доріжки. Ведуться роботи по озелененню території трав'яними газонами і деревами.

Всі будинки в житловому комплексі запроектовано з повним пакетом інженерного забезпечення та мають центральне опалення.

Наші можливості з проектування житлових будинків і комплексів не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті. На ваше замовлення архітектурне бюро «Ван Проджект» готове створити унікальний проект будівництва житлових об'єктів будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua