Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування об'єктів будівництва

Для об'єктів відповідальності СС1 проектування здійснюється:

а) В одну стадію - робочий проект (РП);

б) У дві стадії - для об'єктів невиробничого призначення - ескізний проект (ЕП), а для об'єктів виробничого призначення та лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури - техніко-економічний розрахунок (ТЕР) та для обох - робочий проект (РП).

Для об'єктів відповідальності СС2 проектування здійснюється в дві стадії:

- проект (П);

- робоча документація (Р).

Для об'єктів відповідальності СС3 проектування виконується в три стадії:

- для об'єктів невиробничого - ЕП або при відповідному обгрунтуванні ТЕО, а для об'єктів виробничого призначення та лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури - техніко-економічне обгрунтування (ТЕО);

- проект (П);

- робоча документація (Р).

Стадія техніко-економічний розрахунок, обгрунтування ТЕО (ТЕР).

Розробляється на підставі завдання замовника для об'єктів виробничого призначення та лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують детального обґрунтування відповідних рішень та визначення варіантів і доцільності будівництва об'єкта.

ТЕР застосовується для технічно нескладних об'єктів виробничого призначення та лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури. ТЕР виконується у скороченому обсязі порівняно з ТЕО відповідно до характеру об'єкта та вимог завдання.

Стадія ескізний проект ЕП.

Розробляється на підставі завдання замовника для принципового визначення вимог до містобудівних, архітектурних, художніх, екологічних та функціональних рішень об'єкта, підтвердження можливості створення об'єкта невиробничого призначення.

У складі ЕП для обгрунтування прийнятих рішень за завданням замовника виконуються розрахунки основних проектних рішень, кошторисної вартості та обгрунтування ефективності інвестицій, а також можуть додатково виконуватися інженерно-технічні розробки, схеми інженерного забезпечення об'єкта.

Стадія проект П.

Розробляється для визначення містобудівних, архітектурних, художніх, екологічних, технічних, технологічних, інженерних рішень об'єкта, кошторисної вартості будівництва.

П розробляється на підставі завдання на проектування, вихідних даних та схваленої при тристадійному проектуванні попередньої стадії.

Розділи стадії П даються в чіткій і лаконічній формі, без надмірної деталізації, в складі і обсязі, достатньому для обгрунтування проектних рішень, визначення обсягів основних будівельних робіт, потреб в обладнанні, будівельних матеріалах і конструкціях, положень з організації будівництва, а також визначення кошторисної вартості будівництва.

Стадія робочий проект РП.

Розробляється для технічно нескладних об'єктів, а також об'єктів із застосуванням проектів (проектних рішень) повторного використання.

РП розробляється для визначення містобудівних, архітектурних, художніх, екологічних, технічних, технологічних, інженерних рішень об'єкта, кошторисної вартості будівництва і виконання будівельних робіт. РП є інтегруючою стадією проектування і складається з двох частин - затверджується і робочої документації.

Стадія робоча документація Р.

Розробляється на підставі затвердженої попередньої стадії. Після затвердження стадії П за рішенням замовника робоча документація може розроблятися автором проекту або іншим проектувальником.

Розробка робочої документації іншими проектувальниками здійснюється з дотриманням авторських рішень затвердженого П та дотриманням авторських прав.

Сроки розробки проектної документації

Терміни проектування складають від 14 робочих днів та залежать від складності завдання

Вартість розробки проекту будівництва

Вартість проектування становить від 150 грн/кв.м.

Підсумкова вартість створення проекту будівництва в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат наших фахівців і складності проекту. При зверненні, наші фахівці сформують прозору комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг

Консультація щодо послуги проектування - Безкоштовно!

Замовити Консультацію

Основні послуги архітектурного бюро "One Project":

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua