Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Енергетичний аудит будівлі

Наша компанія пропонує послугу розробки енергетичного сертифікату у відповідності з статтею 7 Закону України ''Про енергетичну ефективність будівель''.

Варіанти наших рішень:

 • Розділ "Енергоефективність"
 • Енергетичний аудит
 • Енергетичний паспорт
 • Енергетична сертифікація

Розробка енергетичного сертифікату від «Ван Проджект» це:

 • Отримання Енергосертифікату від атестованих експертів
 • Достовірний результат від незалежних енергоаудиторів
 • Впровадження заходів для зниження енергоспоживання

Сертифікат енергетичної ефективності від «Ван Проджект»  – документ розроблений відповідно до закону «Про енергетичну ефективність будівель» сертифікованими експертами нашого архітектурного бюро згідно усіх вимог законодавства.

Досвід роботи наших експертів – гарантія якості!

Енергетичний сертифікат - документ встановленої форми, в якому зазначено показники та клас енергетичної ефективності будівлі, наведено сформовані у встановленому законодавством порядку рекомендації щодо його підвищення, а також інші відомості щодо будівлі, її відокремлених частин, енергетичну ефективність яких сертифіковано.

Енергосертіфікат відображає різні класи енергоефективності - від А до G. Чим далі ми від класу А, тим більше будівля споживатиме енергії на опалення, охолодження та приготування гарячої води.

Сертифікація енергетичної ефективності

Сертифікація енергетичної ефективності - вид енергетичного аудиту, під час якого здійснюється аналіз інформації щодо фактичних або проектних характеристик огороджувальних конструкцій та інженерних систем, оцінюється відповідність розрахункового рівня енергетичної ефективності встановленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель та надаються рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель, що враховують місцеві кліматичні умови, є технічно та економічно обґрунтованими.

Розрахунки, які виконані після збору даних регламентовані чинним законодавством і мають на меті стимулювання зменшення використання енергоресурсів.

Закон України «про енергетичну ефективність будівель» запроваджує обов’язкову сертифікацію будівель з 01 липня 2019 року.

Наявність сертифікату енергетичної ефективності обов’язкова для:

 • об’єктів будівництваСС2-СС3 (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";
 • будівель державної власності з площею опалювання > 250 кв м, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
 • будівель з площею опалювання > 250 кв м, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування(у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);
 • будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.
 • будівель ОСББ, які розраховують на відшкодування коштів по термомодернізації від Фонду енергоефективності

Надалі перелік об’єктів будівництва, що підлягають обов'язковій сертифікації буде розширюватись. Вже зараз у разі укладення договорів купівлі-продажу (найму, оренди) будівлі або приміщення на вимогу потенційного покупця (наймача, орендаря) продавець (наймодавець, орендодавець) має надати інформацію про енергетичний сертифікат будівлі (у разі якщо сертифікація енергетичної ефективності є обов'язковою та/або проведеною) або повідомити про відсутність такого сертифіката. Перевага у таких випадках буде надана приміщенням у сертифікованих будівлях. Тому для власників сертифікація енергоефективності будівель це не просто данина трендовості та сучасності, а перш за все приваблива інвестиція.

Ми виконаємо на ваше замовлення Сертифікацію енергоефективності вашого об’єкту будівництва у повній відповідності до вимог Закону "Про енергетичну ефективність будівель".

Консультація стосовно енергетичного аудиту - Безкоштовно!

Замовити Енергоаудит

Залишились питання?

Відповідальний менеджер за напрямок енергетичного аудиту: Юрій, тел: +38 (096) 416-96-17, з задоволенням відповість на Ваши питання та надасть роз'яснення щодо необхідності проведення енергетичного аудиту у будівлях або на підприємствах та як отримати енергетичний сертифікат.Основні послуги архітектурного бюро "One Project":

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua