Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування каналізації

Каналізаційна система є однією з найважливіших комунікацій будь-якого сучасного будинку, чи то житлова багатоквартирна будівля, офіс або маленький приватний будинок. В якості вихідних даних для такого проекту використовується техзавдання замовника, зі складанням якого допоможе команда професійних інженерів, які врахують розміри будинку і всіх його внутрішніх приміщень до яких буде підключена каналізація, архітектурні особливості та розташування вузлів водопостачання, з котрими безпосередньо пов'язана каналізація.

Варто оговорити вартості проектування систем водовідведення та каналізації – оскыльки кожен будинок унікальний, єдиної ціни для всіх проектів або типів проектів бути не може.

Вартість формується виходячи з:

  • масштабів робіт;
  • кількості санвузлів;
  • типу і місця їх розташування.

Точну цифру можна буде окреслити після закінчення процесу розробки документації та проведення всіх вимірів.

Проектування систем водовідведення

Для приватних будинків водопостачання може обслуговуватися двома джерелами – це центральне водопостачання і локальні джерела, такі як колодязь або свердловина. Такі джерела можуть використовуватися окремо або разом – все залежить від особливостей розташування та архітектури будівлі.

Проектування систем каналізації та водовідведення в багатоквартирному будинку – більш масштабний, але налаштований процес, оскільки для нього використовується тільки центральне водопостачання. Для початку робіт потрібно розрахувати необхідний обсяг водоспоживання і зв'язатися з власником мереж. При відсутності технічної можливості підключення ви отримаєте вимоги, які потрібно строго дотримуватися, і з цим теж допоможуть фахівці.
Проектування зовнішньої каналізації вимагає узгодження. Всі проектні роботи що стосуються підключення виконуються проектною організацією, яка має відповідний допуск, і тому при виборі підрядника обов'язково звертайтеся за допомогою до професіоналів щоб роботи були законними і безпечними.
Проектування систем водопостачання та каналізації закінчується передачею на узгодження в організацію, що є експлуатуючою. Після того як узгодження буде отримано, можна братися до виконання будівельних робіт.

Проектування зливової каналізації та водовідводів

Проектування зливової каналізації – важлива частина загальної системи. Це стосується і приватних будинків, і їх багатоквартирних побратимів.Проектування мережі водовідведення враховує всі особливості конструкцій будинків та навантаження на них, щоб будинок і прибудинкову територію не затопило в разі сильних дощів або весняного танення снігу.

Проектування зливової каналізації

Важливо правильно підібрати насосне обладнання, в разі проектування зливової каналізації в складних, часто підтоплюваних локаціях, враховуючи характеристики трубопроводу – так обладнання відпрацює набагато довше. Всього до робіт будуть залучені кілька профільних фахівців.

Довірте цей комплекс складних роботи професіоналам, забезпечте, гарантовано-комфортні умови для роботи і життя як в будівлі так і на прилеглій території!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua