Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування інженерних мереж

Проектування інженерних мереж будівель та споруд – запорука якісної основи інфраструктури, незалежно від того, який саме об'єкт ви будуєте. Процес це трудомісткий, і тому важливо звернутися за допомогою до професіоналів. На етапі проектування важливо не допускати помилок, бо вони можуть призвести до сумного фінального результату всієї справи.

Проектування інженерних мереж – запорука комфорту, тому економити на цьому не варто. Зазвичай ця стаття займає від 25 до 40% всіх витрат на проект, в залежності від його складності.

Важливий момент: проектування інженерних мереж будівель необхідне не лише під час будівництва нового будинку, але і під час реконструкції вже існуючих споруд.

Особливості проектування інженерних мереж будівлі

Глобально, процес проектування інженерних мереж житлового будинку мало чим відрізняється від проектування для промислового підприємства, але все ж вимагає більшої уваги до опрацювання механізмів роботи комплексу всіх інженерних мереж у великій кількості внутрішніх приміщень будівлі.

Проектування інженерних мереж великого житлового будинку або житлового комплексу може бути досить дорогим – це пояснюється масштабами проекту і необхідністю налагодження складної взаємодії деяких інженерних мереж і майбутньої стабільної їх роботи не тільки в рамках всієї будівлі, але і в значній кількості окремих внутрішніх приміщень.

До роботи над великими проектами, необхідно залучати масу фахівців вузького профілю, кожен з яких відповідає за конкретний напрямок і забезпечити їх взаємодію в рамках глобального проекту, щоб результати їх роботи не конфліктували один з одним в загальному проекті.

Проектування включає цілий комплекс робіт – від розробки системи освітлення та опалення до каналізації, водовідведення, кондиціонування і деяких інших систем, причому за кожен напрямок відповідають окремі профільні фахівці. Зазвичай, послуги проектування виконують від 11 до 20 осіб, залежно від розмірів конкретного об'єкта і його специфіки.

Результатом проектування є, безпосередньо, сам проект з кресленнями інженерних мереж, що описує схему їх прокладання та всю необхідну проектну документацію, а також схему підключення до загальних інженерних мереж, наприклад – електропостачання і до міської каналізації.

Стандарти та нормативи проектування інженерних мереж

Всі процеси проектування компанія "One Project" виконує в повній відповідності з вимогами ГОСТів та ДБНів – це гарантує відмінний результат у вигляді професійного, з інженерної точки зору, проекту та правильно сформовану проектну документацію, яка допоможе, без проблем, отримати всі необхідні дозволи на будівництво або реконструкцію кожної конкретної інженерної мережі. Крім того, в проекті обов'язково враховуються і всі правила ДСанПіН, щоб комунікації були не тільки надійними, але і убезпечували від інших потенційних негараздів та забезпечували, безпосередньо користувачам інженерних систем, комфортну взаємодію з ними.

Проектування інженерних мереж – етапи робіт

Проектування інженерних мереж водопостачання, опалення, електропостачання, вентиляції включає наступні, вже стандартизовані етапи:

  • розробка концепції – тут приймаються базові рішення по типам, потужності та іншим кількісними показниками систем, необхідності відведення окремих приміщень, обираються виробники. Компанія презентує на даному етапі концепцію проектування мереж офісів, квартир або інших відповідних приміщень. Вже на цьому етапі стають зрозумілими вартість, енерговитрати та інші необхідні ресурси для виконання проекту;
  • наступний етап – розробка проектної документації. Він включає розробку креслень та всіх інших документів, що визначають містобудівні, об'ємно–планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні, технологічні рішення, а також кошториси будівництва або реконструкції всіх інженерних мереж.
  • на фінальному етапі центр проектування компанії "One Project" представляє проектну документацію – її необхідно узгодити з експертизою, щоб безперешкодно виконувати наступні будівельно–монтажні роботи.

Незалежно від того, чи потрібно Вам проектування інженерних мереж для невеликого приватного будинку, великих житлових комплексів або промислових будівель, критично необхідно звернутися за допомогою до професіоналів, які точно створять проект, що враховує всі необхідні норми і інженерні нюанси, що дозволяють створити максимально ефективну інженерну систему .

Ми можемо здійснити проектування всіх типів інженерних мереж будівлі:

  • опалення;
  • вентиляції;
  • водопостачання;
  • водовідведення, каналізації;
  • електропостачання.

Спроектуємо всі необхідні системи швидко, доступно і в повній відповідності всім технічним вимогам.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua