Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування водопостачання будинку

Проектування водопостачання будинку – один з важливих етапів в проектуванні будинків і майбутньому облаштуванні житла, громадського або виробничого приміщення, адже від водопостачання залежить не тільки наявність води в необхідних вузлах, з достатнім тиском для комфортного використання, але і каналізаційна система.

Кожен проект водопостачання житлових, нежитлових, виробничих будівель дуже індивідуальний і відрізняється не тільки потужністю системи, виходячи з функціональних вимог цільового призначення будівель, але і від таких чинників, як:

  • наявність центральної каналізаційної системи;
  • наявність центрального водопроводу;
  • можливість підключення до вищезазначених центральних комунікацій;
  • пропускна потужність запланованої каналізаційної системи.

Проектування водопостачання багатоповерхового будинку

Проект водопостачання для багатоквартирного будинку залежить від маси факторів – і якщо з необхідною потужністю системи і необхідним мінімальним та максимальним тиском, професіоналам розібратися та порахувати їх не так складно, то наприклад, використання такої системи не в тандемі з центральною каналізацією, а з септиками або із закритою каналізаційною системою з очисними спорудами іншого типу, вимагає дуже детального опрацювання проекту водопостачання врахування маси прихованих нюансів.

Процес проектування системи водопостачання для висотної будівлі вимагає розуміння місця знаходження точки підключення до центральної мережі і, зрозуміло, самої наявності точки підключення, яка, в свою чергу, вимагає дозволу на монтаж (технічні умови). Правильнийпроект водопроводу узгоджується на всіх етапах починаючи з створення його проекту. Для великих житлових будівель обов'язкове встановлення лічильників та фільтрів.

Якісний проект для багатоповерхового будинку передбачає вибір найбільш зручного способу прокладання, тобто, використання найкоротшого шляху без відводів.
Глобально, проект водогону висотної будівлі створюється точно так же, як і проект водопостачання будь-якого іншого великого об'єкта з підключенням до центральної мережі та Окрім специфіки самої будівлі, важливо враховувати погодні умови в регіоні і вплив клімату, на роботу комунікацій, часто необхідно використовувати теплоізоляцію трубопроводу.

Тому, щоб врахувати всі вищезгадані та багато не згаданих чинники, необхідно довіряти розробку такого масштабного проекту тільки найдосвідченішим професіоналам з найкращою репутацією.

Проектування водопостачання приватного будинку

Проектування водопроводу для невеликих приватних будинків та котеджів , крім масштабів та потужностісамої системи має ряд відмінностей від проектування розглянутої вище системи для висотних будівель. багато невеликих населених пунктів та приміські територій не мають централізованого водопроводу і системи каналізації, томупроекти водопостачання для таких випадків передбачають організацію підведення води з альтернативних джерел і її злив в невелику закриту каналізацію, зазвичай, септик. Це вносить свої корективи, як в механізм отримання будівельно-монтажних дозволів так і безпосередньо в способи самого проектування та подальших робіт.

Наприклад, для приватного будинку для забору води буде потрібно зробити щось з наступних пунктів:

  • підключитися до центральної мережі, в разі наявності такої;
  • організувати постачання з колодязя;
  • забезпечити забір зі свердловини.

Як можна зрозуміти, тільки, з короткого опису особливостей проектування систем водопостачання в приватних малоповерхових будинках і котеджах, існує ціла маса чинників які потрібно врахувати при проектуванні та таку роботу якісно можуть виконати тільки висококваліфіковані професіонали.

Проектування водопроводу будівлі – загальні особливості

Процес проектування водопроводу будівлі в нашій компанії передбачає не тільки розробку всієї проектної документації, а й безпосередньо, враховує необхідність опису особливості монтажу під час виконання робіт. Проект водопостачання та каналізації тісно пов'язані і зазвичай, розробляються механізми їх взаємодії один з одним і підключення відразу на етапі проектування.
Проект обов'язково повинен враховувати дані про склад води – від цього залежать параметри системи фільтрації.

Проектування водопостачання та каналізації будівлі займає, зазвичай, до 20% від загального кошторису проекту всієї споруди або комплексу споруд. Великі проекти вимагають залучення близько 20 фахівців різного профілю і компанія “One Project” має достатню кількість таких фахівців для здійснення проекту будь-якого масштабу.

Наша досвідчена команда допоможе Вам з проектуванням водопроводу і каналізації будь-яких типів та розмірів, як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції вже побудованих. Довірте проектування досвідченій команді та отримаєте гарантовано якісний результат на довгі роки!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua