Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування систем відеоспостереження

Проектування систем відеоспостереженняпередбачає створення докладної документації про те, що і куди буде встановлено. У такій документації зацікавлені і замовник, і підрядчик, а основна мета створення докладного план-проекту – опис цілей, розуміння сутності і створення креслень системи для чіткого розуміння місць розташування кабельних трас, обладнання, джерел живлення.

При проектуванні систем охоронного відеоспостереженняв схему вписуються дані про використовувані матеріали.

Туди входить інформація про:

 • тактику заходів з охорони;
 • управління (від замовника);
 • перевірку функціонування;
 • правила експлуатації.

Проект відеоспостереження – особливості

В першу чергу, потрібно розуміти, що проект відеоспостереження грунтується на проектних рішеннях, а не на кресленнях. Для кожного об'єкта створюється індивідуальне рішення в залежності від особливостей приміщення та цілей, які переслідуються замовником.

 • Перший етап – час для проведення великої роботи по підбору та розрахунку параметрів;
 • В цей же час, створюються схеми і маршрути, креслення прокладки кабелів та іншого устаткування.
 • Іноді проектне рішення може потребувати тестування або лабораторних досліджень. В цьому випадку проводиться попередня “обкатка” обладнання в умовах наближених до реальних.

Вартість проектування системи відеоспостереження зрозуміла вже на цьому етапі – після затвердження всіх оптимальних варіантів рішень можна позначити фінальну ціну за проект. Вона залежить від масштабів проекту, від кількості обладнання, від його характеристик, від вартості самої техніки.

Створення проекту системи відеоспостереження - робота на об'єкті

Етапи:

 • предпроектне вивчення – на цьому етапі виявляються ділянки, необхідні для спостереження і контролю. Вимірюються відстані і вивчаються конструкції для спостереження. Визначаються маршрути прокладки кабельних трас;
 • Складання ТЗ. Техзавдання буде головним документом, в якому відображена мета і завдання установки та використання системи спостереження. У ТЗ прописуються способи забезпечення захисту, складаються переліки вказівок і описується режим роботи об'єкта;
 • Проектне рішення на стадії розробки – в цей час виробляється охоронна тактика і шукаються варіанти вирішення задачі клієнта. Фахівці вимірюють рівень ефективності різних варіантів, перевіряють і налагоджують роботи;
 • Технічний базис – на цьому етапі складається кошторисна документація і пред'являється вартісне обгрунтування рішень за з проектом.

Виходячи з того, наочно зрозуміло, що такий проект - є досить складним з інженерної точки зору видом проектування і звертатися за допомогою в організації системи відеоспостереження слід тільки до професіоналів що мають досвід і акредитацію на проектування таких систем.

Чи то створення проекту відеоспостереження міста або приватніої території – грамотно створений проект, зможе гарантувати створення довговічної і налагодженої системи для будь-якої мети, система буде працювати без збоїв і забезпечить покриття всього периметра території.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua