Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування виставкових залів, клубів

При проектуванні виставкових залів, холів чи клубів важлива кожна деталь. Адже мистецтво – це культурне надбання країни, яке потрібно берегти. Зараз рівень будівництва виставкових залів досягнув свого апогею і є відображенням індустріального та технічного розвитку країни.

Проектування клубів та галерей необхідно довірити професіоналам, які створять цікаву концепцію культурно-розважального центру та кваліфіковано підійдуть до кожного етапу будівництва.

Проектування виставкових залів, клубів

Проектування виставкових центрів

Проектування виставкових залів має велику низку особливостей, які необхідно врахувати при їх будівництві:

  • забезпечити достатньо вільного місця для роботи спецтехніки в залі, адже багато експонатів важко встановити за допомогою лише людської сили;
  • правильно зонувати простір і створити кілька виставкових залів, різних по призначенню та стилістиці;
  • передбачити наявність конгрес-холу, гардеробу, підсобних приміщень та кімнат для персоналу;
  • ретельно прорахувати системи комунікацій (кондиціювання, трубопровід, каналізацію);
  • створити сучасний дизайн, який міг би задовольнити потреби організаторів виставок у різних напрямках;
  • зробити перегородки, стіни та стелажі максимально мобільними та ергономічними.

З усіма нюансами даного виду проектування добре знайомі професійні проектувальники, які мають досвід у цій сфері. Саме тому за якісним проектом рекомендується звертатися саме до них.

Архітектурний проект нічного клубу

Проект нічного клубу схожий за особливостями та вимогами з проектом виставкового центру, але має кілька особливостей будівлі та внутрішнього оснащення приміщень. Важливо врахувати, що і в тому, і в іншому випадку, при розробці, важливо дотриматися всіх вимог пожежної безпеки та санітарно-епідеміологічної служби.

Особливості проектування нічних клубів:

  • Будинок для нічного клубу має бути розташований не менше ніж за 150 метрів від житлового масиву і мати окремий вхід та зручний під'їзд. Він не може розташовуватися поблизу навчальних закладів та релігійних громад.
  • Забезпечення хорошої шумоізоляції відіграє ключову роль у створенні професійного проекту нічного клубу.
  • Необхідно правильно вибудувати систему безпеки та фейс-контролю на вході до клубу та ввести зручну систему розрахунку «клубною карткою».
  • Звукове обладнання, апаратура, діджейські стійки та танцполи – кожен елемент дизайну та обладнання повинен бути продуманий до дрібниць.

Розробляючи архітектурний проект модного нічного клубу, необхідно вигадати цікаву концепцію закладу – сучасну та неповторну. Це привабить відвідувачів і зробить ваш бізнес вигідним із комерційної точки зору.

Важливо врахувати вузьку спрямованість закладу та аудиторію, на яку він розрахований. Від цього залежатимуть такі важливі фактори як розташування закладу, його дизайн та вибір матеріалів для будівництва. Для стриптиз-барів та клубів для людей з нетрадиційною орієнтацією краще вибирати місця в тихих районах міста та розташовувати будівлю трохи віддалено від швидкого ритму міста.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua