Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування спортивних комплексів, стадіонів, басейнів

Проектування спортивних комплексів, стадіонів, басейнів

Проектування спорткомплексів є складним завданням, яке вимагає комплексного підходу і ретельно підготовленого проекту. Створення проекту спортивного комплексу необхідно довірити професіоналам, які придумають цікаву концепцію центру і знайдуть оптимальне рішення для її втілення в життя. Відповідність правилам пожежної безпеки та санітарно-гігієнічним вимогам – одна з ключових умов якісного проекту спортивного комплексу.

Типові проекти спортивних комплексів

Іноді проекти розробляються на основі, вже існуючих типових пректів.

Спортивний комплекс, проект якого розробляють досвідчені професійні проектувальники, не залежно від того, чи він розроблений "з нуля", чи на основі вже існуючого типового буде багатофункціональним і надійним, а головне, максимально адаптованим для занять усіма оговореними видами спорту. Унікальність об'єкту створюється за рахунок сучасної конструкції і якісно підготовлених типових проектів спортивних комплексів, на основі котрих, шляхом не значних змін та адоптацій створюється унікальний проект, котрий вже адаптований до нових потреб замовника і особливостей процесу будівництва в конкретному місці.

Проектирование спортивных комплексов

Перше, що роблять кваліфіковані інженери перед початком розробки, – це створюють ескізний проект спортивного комплексу. Саме від нього буде залежати якість, функціональність і актуальність майбутнього об'єкту. Економічно вигідне і професійне проектування спортивних комплексів – це запорука успіху і процвітання вашого бізнесу.

Проектування стадіонів

Для створення проекту стадіону міського масштабу необхідно залучити велику команду фахівців, в якій будуть проектувальники, інженери, архітектори, спортивні експерти і т.д. Вони допоможуть втілити в життя цікаву концепцію і нададуть кваліфіковану допомогу на кожному етапі будівництва. Безпека в цьому питанні стоїть на першому місці і розділяє його з унікальною ідеєю проекту. Правильна розбивка території по секторам і ергономічність конструкцій прямим чином впливають на зручність експлуатації спортивного комплексу. З огляду на всі ці нюанси, рекомендується звертатися за допомогою тільки до професіоналів. Ми створимо якісний проект з урахуванням всіх особливостей даного типу будівництва!

Проектування басейнів

Ціна розробки проекту басейну недешева, але повністю виправдовує кінцевий результат. Добре підготовлений проект громадського басейну повинен мати в наявності такі складники:

  • тривимірне зображення ескізу;
  • повний опис всіх частин і технічних елементів конструкції з поясненнями;
  • технічні характеристики стаціонарних установок і дозвіл на їх введення в експлуатацію від відповідних органів;
  • креслення комунікацій і додаткових будівель;
  • докладний план для проведення будівельних робіт;
  • кошторис.

Проект басейну громадського призначення має складну конструкцію і має на увазі дотримання безлічі норм будівництва, гігієнічних стандартів і правил безпеки. Сучасні проекти басейнів мають великий функціонал і відкривають безмежні можливості для інвесторів і бізнесменів.

Проекти басейнів для заміського будинку і дачі створюються з урахуванням конструктивних особливостей ділянки і приміщення і включають в себе всі побажання клієнтів. Застосування сучасних матеріалів і новаторських ідей європейських колег дозволять створити розкішні умови для відпочинку і плавання!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua