Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування кінотеатрів, театрів

Проектування кінотеатрів проводиться з урахуванням певних правил і норм безпеки. Необхідно, щоб, будівля була надійна, а зала створювала максимально комфортні умови для перегляду фільму.

Для цього варто залучити до роботи команду професіоналів, в якій будуть проектувальники, архітектори, інженери, фахівці з акустики, дизайнери та інші. Їх групова робота дозволить створити унікальну концепцію будівлі і максимально адаптувати приміщення для масового відвідування.

Проектування театрів

Проектування – справа непроста і вимагає високої кваліфікації фахівців, особливо якщо мова йде про створення культурних будівель, які в майбутньому можуть бути гордістю та історичною цінністю міста. Проектування театрів завжди починається з розробки загальної концепції і прорахунку всіх ризиків і особливостей даного будівництва. При цьому обов'язково:

  • враховується навколишня забудова і наявність прилеглої території;
  • оцінюється загальне планування кінозал, холів, касових і розважальних зон, побутівок і господарських приміщень;
  • проводяться розрахунки установки акустичних та відеосистем;
  • створюється план розводки систем кондиціонування, вентиляції, каналізації, опалення та електрики;
  • розраховується геометрія кінозал та їх оснащення;
  • продумуються евакуаційні виходи на випадок надзвичайних ситуацій.

 Для архітектурного проекту театру та кіно ми створюємо сучасні проекції 2D і 3D та впроваджуються найсміливіші дизайнерські рішення облаштування інтер'єру та фасаду будівлі.

Проектування кінотеатрів, театрів

Особливості архітектурного проекту кінотеатру, театру

Розробляючи архітектурний проект будівлі кінотеатру, необхідно врахувати багато важливих вимог, які висувають до приміщень даного типу контролюючі органи. Всі ці норми і регламенти прописані в законодавчих актах і нормативних документах пожежної інспекції, містобудівного кодексу і санітарно-епідеміологічної служби.

Головне правило будівництва будівель для масового відвідування – це використання вогнетривких матеріалів. Архітектурний проект театру, розрахований на більш ніж 2000 місць, повинен мати пожежні виходи, що ведуть на вулицю в просторий двір. Ці норми висунуті для безпеки людей і суворо контролюються пожежною інспекцією.

Конструктивні особливості

Архітектурний проект театру створюється із застосуванням сучасних конструктивних рішень, де кожна деталь відіграє важливу роль. Тут важливо все – від вибору підлогового покриття до висоти стель та ширини прорізів. Необхідно продумати найдрібніші деталі будівлі, де ключовим є створення комфортної і приємної обстановки для відвідувачів. Техніка, матеріали, комунікаційні системи, розташування будівлі, його архітектура, дизайн і обраний стиль створюють неповторну атмосферу для гарного настрою і культурного збагачення людей.
Проектне бюро OneProject - експерт в питаннях проектування. Звертайтеся до нас і отримаєте висококласний професійний проект театру чи кінотеатру від надійного партнера.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua