Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування лікарень та медичних клінік

Gроектування лікарень та інших медичних установ має ряд особливостей, які необхідно врахувати при розробці проекту. Медичні центри можуть мати різну спрямованість і надавати широкий спектр послуг клієнтам. Проект будівлі ветеринарної клініки, наприклад, сильно відрізняється від проекту стоматології, і створюється зовсім за іншими принципами. Неважливо, до якого типу клінік відноситься ваша – проектування клінік краще довірити професіоналам! Вони допоможуть створити комфортні умови для лікування хворих і врахують всі нюанси конкретного будівництва.

проектування лікарень

Проектування стоматологічної клініки

Фахівці, які беруться за проектування стоматології, повинні мати високу кваліфікацію і знати всі останні досягнення і розробки, що застосовуються в цій галузі. Проект клініки повинен відповідати санітарно-епідеміологічним нормам і встановленим законодавчим вимогам нормативних документів.

Етапи співпраці з фахівцями:

  • проведення комплексного аудиту, спрямованого на виявлення всіх особливостей будівництва і специфіки клініки;
  • отримання дозволу на будівництво або реконструкцію в державних інстанціях;
  • розробка концепції та проекту приватної клініки;
  • складання кошторису і робочого проекту (на цьому етапі експерти вибирають матеріал, максимально адаптований для будівництва медустанов, прораховують його вартість і складають план розводки комунікацій);
  • узгодження проекту з керівництвом і внесення корективів;
  • втілення проекту в життя і контроль на всіх стадіях робіт.

Проект медичної клініки розробляється з урахуванням певних правил, якими ні в якому разі не варто нехтувати. Ця складна і дорога робота повністю виправдовує вкладення, адже виправити допущені помилки в плануванні стоматологічної клініки після завершення будівництва буде дуже дорого і проблематично.

Основні принципи проектування стоматологічної клініки

Проектування стоматології починається після визначення переліку послуг, які вона надає. Це може бути приватний кабінет в житловому будинку або окрема будівля, в де буде відділення хірургії, ортодонтії та протезування. Проект лікарні повинен бути розрахований на цільову аудиторію відвідувачів і мати сучасну концепцію.

Проект стоматологічної клініки, в якій є рентген-кабінет, повинен бути розроблений з урахуванням радіаційної безпеки та всіх правил її дотримання. Створення плану системи вентиляції, кондиціонування, водопостачання, опалення, подачі електроенергії та каналізації – один з найскладніших етапів, на якому проектувальникам варто бути максимально компетентними. Лабораторії і клінічне обладнання часто вимагають особливих умов експлуатації, наприклад, необхідність підведення води до бормашини.

Проект повинен гарантувати, що у персоналу не виникне труднощів у наданні якісних послуг клієнтам. При цьому всі пацієнти повинні відчувати себе в лікарні комфортно і безпечно, щоб спокійно насолодитися високою якістю послуг, що надаються.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua