Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування шкіл та дитячих садків

Навчальні заклади шкільної та дошкільної освіти відносяться до міських об'єктів особливої значущості, крім того кожен девелопер знає, що наявність шкіл та дитячих садів у ЖК робить житло куди більш привабливим для інвесторів і підвищує цінність квартир в ньому, саме тому до їх будівництва варто підходити максимально відповідально. Правильно розроблений архітектурный проект школи допоможе функціонально розмежувати приміщення на зони відпочинку і робочі класи і створить адаптовані умови навчання для дітей з обмеженими можливостями. Цю роботу варто довірити професіоналам з багаторічним досвідом. Професійні проектувальники розроблять сучасний дизайн будівлі і підберуть безпечні матеріали для будівництва споруди установи.

Особливості проектування шкіл та дитячих садів

Розробляючи проект будівлі дитячого садка або школи, необхідно врахувати встановлені державою стандарти та вимоги. Дитячий заклад не може бути вище трьох поверхів, і для його споруди заборонено використовувати токсичні і легко займисті матеріали. Не можна не врахувати розмір прилеглої території, на якій повинні бути спортивний майданчик, зелена зона, парковка для батьків і огорожі. З найбільш значущих нюансів проектування дитсадків та шкіл, які необхідно врахувати при їх будівництві, можна виділити наступні:

  • раціонально використовувати вільний простір, залишаючи досить вільного місця;
  • дотримуватися вимог пожежної безпеки і гігієнічних норм;
  • площа прилеглої території повинна бути достатнього розміру з розрахунку 5 кв.м на одну дитину;
  • відстань до найближчого житлового об'єкту повинна дорівнювати не менше 10 метрів від крайньої точки прилеглої ділянки;
  • необхідно забезпечити надійний рівень шумоізоляції між навчальними класами і спортивним залом;
  • мінімальна місткість актового залу повинна бути розрахована на 25% учнів;
  • всі приміщення повинні освітлюватися від природного світла і мати додаткове освітлення.

Розробка і етапи архітектурного проектування школи

Проектування шкіл та дитячих садів складається з п'яти важливих етапів, кожен з яких повинен бути виконаний відповідально. Перше, що варто зробити перед тим, як почати розробляти план для спорудження будівлі, – це суворо окреслити його спеціалізацію і вузьку спрямованість. Проект школи різко відрізняється від проекту музичної школи і від особливостей проектування дитячих садків.

Найважливішим етапом є оформлення всіх необхідних дозволів і документів для будівництва об'єктів даного типу. Потім слід підготовка ескізу проекту і скласти кошторис.

На третьому етапі відбувається планування систем комунікацій та утвердження готового проекту в державних контролюючих органах. Четвертим кроком є складання робочого проекту, наявність якого обов'язкова на об'єкті. Після того як інженери і конструктори впоралися зі складним завданням, залишається останній етап – проходження експертизи.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua