Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Розробка проектів готелей

Готелі – це об'єкти, які характеризуються своєю багатофункціональністю. При проектуванні готелів важливо врахувати безліч вимог і регламентів. Тому кожен підприємець, який захоче відкрити подібний бізнес, повинен знати про ключові моменти, що входять в проект, оцінювати формат готелю і готелю, а також мати розуміння про можливі планові рішення та особливості проектування номерів.

Спроектувати готельабо готель допоможуть професіонали нашого архітектурного бюро. Ми здатні зробити розробку концепції будь-якої складності. Відповідальний підхід з боку архітекторів та дизайнерів дозволить створити по-справжньому унікальний і функціональний проект, який буде відповідати всім нормативам та вимогам.

З чого починается розробка проекту готелю?

Проект готелю дає можливість архітекторам та дизайнерам реалізувати весь свій досвід в створенні об'єкту. Реалізація може обмежуватися тише бюджетом, направленим в проект і регламентними та законодавчими вимогами.

Ескізний проект готелю проводиться в кілька етапів:

  1. Підготовчий. На цьому етапі йде оцінка території, де планується будівництво, або оцінка об'єкту під реконструкцію, його якість. Проводиться ретельне вивчення і аналіз всієї ділянки, рельєфу і складу землі, розташування комунікацій. Ця інформація дозволяє прискорити роботу архітектора і зробити її більш ефективною.
  2. Формулювання основних завдань. Їх замовник може розробити самостійно або звернутися за допомогою до професіоналів. Вони допоможуть визначитися із загальною концепцією, а також кінцевою вартістю, масштабністю проекту готелю.
  3. Попередня замальовка ескізу. Він затверджується замовником і створюється на базі наявного пакета документів. Візуальний макет складається з комплексу графічних зобржень кожного поверху. Тут допустимі експерименти з оздобленням і дизайнами номерів, з розподілом зон.
  4. Безпосередньо, проектування проекту. На цьому етапі проектується кожна деталь готельної території і самого комплексу. Тут йде узгодження всієї роботи цільових команд фахівців, які аналізуються і затверджуються головним архітектором.
  5. Збір портфелю документації. Всі елементи ретельно перевіряються і опрацьовуються. За підсумком видається специфікація по кожному пункту.
  6. Остаточне затвердження і початок будівельного процесу. Замовнику надаються всі необхідні дані, щоб отримати дозвіл на будівництво.
  7. При необхідності, здійснюємо авторський нагляд під час будівництва.

Особливим попитом користуються проекти міні-готелів. Наше бюро допомагає розробити найбільш якісні проекти міні-готелів на 6, 8, 15 та 20 номерів. Такий проект міні-готелю порадує вас своєю вартістю та практичністю.

Чому варто замовити проект готелю?

Дизайн-проект міні-готелю або стандартного готелю завжди ґрунтується на концепції бізнесу і загальному стилі бренду (якщо мова йде про мережі готелів і бренд вже створений). Він повинен відповідати очікуванням гостей від проживання в номері. Гості проводять досить велику частину часу на відпочинок в своєму номері, і від комфортного інтер'єру залежить загальне враження. Тому, в даному випадку, створення проекту варто довіряти тільки професіоналам.

Щоб мрія про ідеальний готель здійснилася, досить звернутися до фахівців, які готові і вміють слухати замовника. Адже від того, наскільки проект буде задовольнити побажання гостей готелю, залежить його прибуток та репутація.

Замовити проект готелю можна у нас за об'єктивною та прийнятною ціною. Ціла команда професіоналів, що має великий досвід, допоможе вам створити і реалізувати проект з нуля.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua