Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування автомийки

Щоб успішно вести автомийне справу, підприємцю необхідно вирішити багато технічних та матеріальних завдач. Проект автомийки завжди починається з вибору приміщення і включає в себе розміщення всього необхідного обладнання, підведення водопроводу та електропроводки (основних комунікацій).

Буде потрібна дозвільна документація і ще безліч інших деталей, які потрібно врахувати і надати. Наше проектне бюро дозволить вирішити багато задач та проблем, пов'язаних зі створенням найкращого дизайн-проекту автомийки.

З яких елементів складаються проекти автомийок?

Будь-який проект мийки починаеться з наочних ілюстрацій. В даному випадку використовуються ескізи, і розробляється технічне завдання. Технічне завдання включає в себе наступні пункти:

  • основні параметри майбутньої автомийки, обчислення та розробка технічних елементів;
  • перелік обладнання та проведення монтажних робіт відповідно до державних стандартів та вимог;
  • виконання приписів щодо безпеки та дотримання правил, пов'язаних з охороною навколишнього середовища;
  • схематичне планування площі, другорядних будівель;
  • вимоги до будівельних робіт;
  • бачення замовника, свого майбутнього бізнесу.

Проектування автомийок

Ескізний проект автомийки – важливий документ, який вимагає узгодження з контролюючими органами. Навіть, якщо в планах – відкриття мийки самообслуговування, то тут теж потрібно розробка серйозного проекту.

При створенні проекту автомийки самообслуговування потрібно пройти всі ті ж етапи, що і при створенні проекту ручнoї мийки або автомийки тунельного типу, основна різниця буде у виборі обладнання та його розстановці в будівлі сервісу. Звертаючись за допомогою в наше проектне бюро, ви отримуєте документацію в суворій відповідності з усіма нормами і правилами для подальшої безпроблемної законної роботи і введення об'єкта в експлуатацію.

Що передбачає проект автомийки?

Зустріти звичайну автомийку, на якій немає додаткових зон, досить складно. Традиційно сучасне оформлення та проектування такого бізнесу передбачає розміщення магазину продуктів, продажу аксесуарів для автомобілів, кафе та інших можливостей для отримання додаткового доходу.

Проект мийки самообслуговування або сервісної мийки стандартного типу передбачає або може передбачати:

1) наявність зони для відпочинку;

2) розміщення обладнання;

3) функціональне розміщення павільйонів;

4) схему проведення систем комунікацій;

5) паркувальні місця;

6) розборку конструкції будівлі;

7) комфортний та зручний заїзд;

8) планування інших приміщень відповідно до побажань замовника.

Наші фахівці здійснюють розробку проектів автомийки на 1 пост, проектів автомийки на 2 пости, проектів автомийки на 3 пости, а також, проектів автомийки на 4 та більше пости.

Проект автомийки: чому варто довіритися професіоналам?

В процесі розробки мийки самообслуговування, ручної або автоматичної тунельної мийки та її проекту клієнт спільно з нашими фахівцями займається складанням технічного завдання. З його допомогою вдасться виявити всі ключові аспекти, включаючи навіть вивезення сміття, способи перевірки якості застосовуваної води, агрегатного компонування та інші. Підготовлений проект завжди узгоджується з замовником. Ми враховуємо всі норми та вимоги, що висуваються законодавством, що забезпечує повну законність майбутнього бізнесу та відповідність усім нормам будівництва та мірі впливу на навколишнє середовище.

За необхідності він своєчасно коригується, і вже на основі фінального проекту відбувається облаштування або будівництво об'єкту.

Найбільш практична та функціональна і швидкомонтована модель сучасного пункту автомийки грунтується на модульних конструкціях. Вони відрізняються підвищеною міцністю, низькою вартістю та компактністю.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua