Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування вокзалів та аеропортів

Практично кожен архітектор мріє запропонувати місту своє бачення вирішення проблеми, пов'язаної з проектуванням вокзалу або аеропорту. Адже ці споруди є візитною карткою будь-якого міста України, а також створюють перше враження туристів про нього. Проект вокзалу та проект аеропорту завжди вирізняються комфортністю і багатофункціональністю майбутньої споруди. Кожен день ці місця відвідує велика кількість людей, тому вони вимагають відповідального ставлення з боку проектної організації як до проектування будывництва так і для до проекту капітального ремонту, реконструкції або переобладнання. Наше проектне бюро здатне впоратися з такими завданнями.

На чому грунтується проектування вокзалів і аеропортів?

При проектуванні будівлі автовокзалуважливо розуміти, що вона є утилітарною. Часто її зводять на основі використання збірної конструкції, виключаючи використання «мокрого процесу ». До основних складових такої будівлі відносяться каркас з металу, вентильований фасад і вітражні системи.

Спроектувати вокзал без урахування транспортної розвилки і її доступності не вийде, адже це відіграє важливу роль у створенні проекту. На цьому етапі організовується правильне розміщення парковки і під'їзду до будівлі. У проекті також позначаються супутні об'єкти і бізнеси: готелі, ресторани / кафе, поштові відділення, аптеки або медпункти.

Споруда громадського об'єкту завжди пов'язана з підпорядкуванням вимогам, що висуваються органами нагляду. На першому місці при розробці вокзалу стоїть безпечне перебування людей всередині нього. Майбутня споруда повинна відповідати зводу правил:

  • нормам пожежної безпеки;
  • санітарно-епідеміологічним вимогам;
  • особливостям розміщення на обраній території, а також плануванню;
  • правилам пропускного контролю пасажирів і відвідувачів;
  • антитерористичним нормам;
  • вимогам з боку шумо- і звукоізоляції.

Проектування автостанції, аеродрому, з/д вокзалу грунтується на специфіці приміщень: залу очікування, туалетів, кафе, холів. Організація і планування будівлі має включати комфортне перебування на території вокзалу осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Етапи, що дозволяють спроектувати вокзал

На першому етапі йде збір інформації, пов'язаної з майбутнім об'єктом. Проект будь-якого вокзалу обговорюється безпосередньо з замовником. На основі всього цього створюється і розробляється комерційна пропозиція.

На другому етапі має бути узгодження документації, що відноситься до проекту. Тут же затверджується кінцева вартість і підписується договір. Завдяки узгодженню деталей проекту дається право на реалізацію складеного проекту: виконання всіх монтажних робіт, зведення та будівництво несучих конструкцій, тестування інженерної мережі.

Кожен етап, що відноситься допроекту залізничного вокзалу, аеропорту або автостанції, завжди супроводжується перевірками і підписанням спеціального акту про результати.

Де варто замовити проект вокзалу?

Замовити проект вокзалу в Україні можна в нашому проектному бюро. До складу проектного портфелю, що ми складаємо, входять наступні документи, без яких будівництво неможливо: архітектурне рішення, конструкторське рішення, генеральний план, водопроводи і каналізації, система вентиляції та кондиціонування, розміщення схеми електропроводки, пожежної сигналізації, протипожежної системи, систем димовидалення та інших систем.

Вартість проекту залежить від квадратури майбутньої будівлі, поправочний коефіцієнт на складність, застосування типових повторюваних рішень або розробки унікального проекту з нуля.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua