Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування магазинів та супермаркетів

Кожен, хто бажає відкрити свій бізнес, пов'язаний офлайн ретейлом, повинен починати з торгового проектування. Незалежно від розміру і категорії магазину, професійно і грамотно складений проект – це важливий етап на шляху до прибутку. Наше проектне бюро займається не тільки створенням проектів невеликих магазинів, але і допоможе спроектувати супермаркет будь-якої площі.

Проектування магазинів і супермаркетів

Значний досвід у цій сфері дозволяє нам з максимальною ефективністю задовольняти запити кожного клієнта та побудувати найбільш ефективну внутрішню логістику покупця в торговому залі. Без професійного проектування відкриття будь-якого торгового підприємства є серйозно ризикованою інвестицією.

Що потрібно врахувати при плануванні продуктового магазину?

Завдяки створенню численних проектів продуктових магазинів і розробці дизайну інтер'єру магазину наше проектне бюро сформувало власну ефективну систему облаштування комерційних об'єктів. Нестандартний, але в той же час, гнучкий підхід до вирішення і оформлення проектів з боку наших фахівців допомагає замовникам залучати, утримувати і підштовхувати клієнтів магазинів до здійснення покупок. Створений нами дизайн-проект магазину окуповується досить швидко, тому ціна за нього – доступна для кожного потенційного власника подібного бізнесу.

Замовлення проектування супермаркету або магазину дозволить не зробити типові помилки, серед яких:

 • незручне, нелогічне або нераціональне зонування торгового майданчика;
 • заплутана схема навігації;
 • неправильне сусідство товарних груп;
 • нав'язливі або рекламні щити;
 • агресивний дизайн інтер'єру та/або екстер'єру;
 • планування, що не враховує пропускну можливість приміщення.

Тут особливу роль відіграє дизайн інтер'єру магазину, адже він повинен бути максимально приємним і продуманим. Він передбачає вибір місця для торгових площ, зон для зберігання і прийому товарів, місця для розміщення необхідного обладнання.

Які документи входять в портфель проекту?

Кожен дизайн-проект магазину включає в себе виміри та креслення. Сюди також входить відомості про потрібні будматеріали і кошторис на проведення будівельно-ремонтних робіт. Без цих обчислень і цифр скласти бюджет для реалізації бізнес-проекту буде досить складно, навіть неможливо.

Що для проекту магазину 50 кв. м., що для проекту магазину 150 кв. м будуть потрібні загальні вступні дані: загальний план приміщення, сфера роботи торгової точки, запити та побажання від замовника.

Замовляючи розробку дизайну магазину для розміщення в Києві або іншому регіоні України у нас, клієнт отримає якісний результат. Над ним буде працювати команда висококваліфікованих фахівців. За необхідності надається можливість 3D-туру по об'єкту.

Спроектувати магазин на замовлення

Вартість дизайн-проекту магазину, яким займається наше бюро, здивує своєю доступністю. З таким проектом відкрити сучасне роздрібне торговельне підприємство не складе особливих труднощів. Важливо розуміти, що правильне планування збільшує загальні обсяги продажі та допомагає отримувати високий прибуток в майбутньому. Найпоширеніші варіанти проектів:

 • проект продуктового магазину 50 м2;
 • проект магазину 150 кв. м;
 • проект двоповерхового магазину;
 • проект магазину 200 м2;
 • проекти ТЦ на тисячі метрів.

Створення проекту супермаркету або звичайного магазину завжди ґрунтується на правильній оцінці ситуації і постановці цільового завдання перед архітектором, будівельною бригадою, дизайнером, технологом, ритейлером та іншими фахівцями, які беруть участь в проекті. Все це проводиться до початку будівельних робіт.

Всі складові (включаючи асортимент, викладку товарів, планування, обслуговування) полягають в концепції торгової площі. Саме від неї залежать конкретні вимоги до поставлених завдань на момент проектування вашого майбутнього продуктового, продовольчого або магазину змішаної торгівлі.


Проектування магазину змішаної торгівлі

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua