Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування системи контролю доступу

Система контролю і управління доступом (СКУД) дозволяє вберегти об'єкти від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб всередину приміщення. Вона підвищує безпеку і, в разі виникнення надзвичайної ситуації, реагує негайно. Проектирование СКУД – це найважливіший етап перед введенням системи в експлуатацію, як в приватному будинку, так і будівлі будь-якої організації.

Проект СКУД грунтується не тільки на наборі автономно працюючих елементів, які призначені для вирішення простих завдань, пов'язаних із забезпеченням безпеки будівлі. Він також включає комплексну систему, яка відповідає за виконання специфічних вимог замовника. Скласти грамотний проект допоможуть наші фахівці, зробивши його максимально адаптованим під тип будівлі.

Навіщо потрібен проект контролю доступу та система управління ним?

Система контролю управління доступом встановлена практично на кожному підприємстві: в банку, готелі або житловому комплексі, в офісній будівлі або державній структурі. Проектування СКУД в деяких випадках просто необхідно і має велике значення. Основна мета використання – це забезпечення безпеки майна та співробітників, які перебувають всередині об'єкту.

Після встановлення системи клієнт матиме санкціонований доступ до всіх закритих приміщень, а також повний контроль над ними. При цьому передбачається проектування віддаленого доступу до всієї будівлі.

Електроніка фіксуватиме всі проходження, що здійснювалися через контрольні датчики, включаючи спроби проникнення всередину приміщення. Розробка СКУД дозволяє налаштовувати її на роботу від відбитків пальців, магнітних ключів або карт.

Проектування СКУД

Призначення СКУД:

  • контроль доступу відвідувачів;
  • облік всіх переміщень співробітників;
  • активізація обмеженого доступу до спеціалізованих або закритих частин будівлі;
  • фіксація табельного обліку по відпрацьованому часу;
  • тимчасове / постійне контролювання відкривання / закривання дверей або шлагбаумів;
  • фіксація всіх порушень пропускного режиму.

Але щоб система працювала безперебійно, необхідний спеціально розроблений проект.

Основні етапи розробки проекту СКУД

Розробка проекту нашими фахівцями починається з обліку ряду факторів та параметрів: кількості людей, які відвідують територію, функціональних можливостей всієї електротехніки, площі самої будівлі. Розібратися в проектуванні контролю доступу замовнику допоможуть інженери-проектувальники. Фахівці нашого бюро розбираються у всіх сучасних розробках.

Проект починає складатися з пояснювальної записки, де прописуються основні параметри, цілі, призначення та покладені функції. Після чого розробка проекту систем контролю доступу проводиться за допомогою схеми із зазначенням інженерно-технічних рішень. Додаються різні креслення, які дозволять визначити розміщення точки доступу та огорожі. Обов'язково включається специфікація із зазначенням виробника, маркування, типу і параметрів системи. За необхідності, можна замовити презентацію програмного забезпечення і тривимірну модель вхідної групи.

Проект СКУД: типове рішення

Проект монтажу системи завжди є індивідуальним для конкретного замовника. З цієї причини встановлення та розробка СКУД відбувається за допомогою докладного опису принципу роботи та тактики охоронної системи.

Рекомендовано також з'єднувати СКУД з іншими блоками захисту: пожежна сигналізація, відеоспостереження та інші. Наша компанія допоможе скласти якісний проект даної системи на будь-якому об'єкті.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua