Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування розумних будинків

Встановлення системи «розумного дому» завжди заздалегідь ретельно планується. Ця технологія створена для автоматичного і узгодженого функціонування всіх систем, які відповідають за життєзабезпечення та безпеку. Розумний дім – це проект, який дозволить розпізнавати зміни в зовнішньому середовищі, щоб своєчасно зреагувати на них певним чином не тільки завдяки діям власників через додаток на телефоні або пульт управління, а й автоматично.

Професійно спроектировать систему розумний дім допоможуть фахівці нашого проектного бюро. Такий проект буде максимально адаптований під конкретний будинок, що гарантує безпеку і під час монтажу і під час подальшого використання системи.

Що являє собою проект розумного дому?

Технології розумного будинку створені для автоматизації різних систем в побуті. Їх основна мета – спростити життя користувачу. Завдяки правильно складеному проекту розумний дім багато рутинних обов'язків і завдання не викликають роздратування і втоми у мешканців. Схема розумного дому передбачає управління такими системами: опалювальної, водопостачанням, охоронної, відеоспостереженням.

Принцип роботи полягає в ряді команд, які складає користувач. Команда запускається голосовим запитом або додатком. Проект розумного будинку знадобиться всім, хто хоче, щоб система працювала безвідмовно і враховувала індивідуальні особливості будівлі. У проекті продумується, як і де будуть розташовуватися окремі блоки та інженерні комунікації. Клієнт спільно з фахівцями бере участь в створенні розумного будинку своєї мрії.

Проектування розумних будинків

Як встановлюється розумний дім?

Проектування розумного дому нашими фахівцями дозволить налаштувати і ввести його в користування набагато швидше, ніж самостійне планування. Найбільшим попитом, серед наших клієнтів, послуга проектування розумних будинків користується в Києві, де темп життя найвищий серед інших українських міст і де люди цінують свій час і комфорт будинку найбільш сильно.

Замовник, який звертається в наше бюро, обирає тільки необхідні та актуальні для нього функції. При цьому йому необов'язково вникати в усі технологічні моменти реалізації проекту розумного дому.

Встановлення системи здійснюється в кілька етапів:

1) Аналіз та оцінка потреб замовника;

2) Облік квадратури та параметрів споруди;

3) Проектування системи на замовлення та розрахунок точної вартості;

4) Монтування компонентів;

5) Налаштування системи.

Важливо, що власник житла в будь-який момент може розширити можливості встановленої системи «розумний дім». Для цього можна встановити додаткові датчики та підключити нові функції.

Можливості, які дає розробка системи розумного дому

Проектування системи розумного дому здатне відкрити перед споживачем нові можливості. Він отримує незалежне регулювання температурного режиму в різних приміщеннях свого житла, встановлюючи для кожного оптимальний і комфортний показник. При цьому забезпечується безпека будинку на постійній основі. Система своєчасно реагує на виникнення будь-яких екстрених ситуацій, наприклад, при поломці модуля опалення або електричного кабелю.

План розумного будинку дозволяє економити і на електроенергії, адже вся техніка швидко перемикається в економний режим (також варто враховувати оптимізацію електроопалення). Це дозволить знизити оплату за електроенергію до 30-40%. Є також можливість дистанційно керувати освітленням за допомогою спеціального додатку. Світло включається за допомогою активізації датчиків руху. Є можливість вибирати імітацію заходу або сходу сонця в самому житлі або обибирати відтінки освітлення в залежності від ситуації.

Комплексна система управління розумний будинок дозволить дому по-справжньому «думати». А щоб вона пропрацювала не один рік, буде потрібно попереднє складання проекту її розміщення. Компанія One Project з радістю Вам у цьому допоможе!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua