Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проект реконструкції будинку

Якщо виникла необхідність в проведенні реконструкції будинку, наприклад, морально застарілого або історичної будівлі, то слід заздалегідь подбати про те, щоб після завершення всіх робіт не виникло жодних проблемних ситуацій з функціональністю оновленої будівлі, якістю матеріалів і зовнішнім виглядом фасаду, що особливо важливо, для будівель, які є пам'ятками архітектури. Для цього буде необхідна розробка проекту реконструкції будинку. Тільки за умови професійно розробленого проекту, вдасться якісно і максимально швидко провести всі роботи і виконати реконструкцію у відповідності з усіма законодавчими нормами.

Реконструкція старого будинкучасто передбачає проведення не тільки глобальних внутрішніх робіт по зміцненню конструкцій і зовнішньому оформленні фасаду, але і утеплення зовнішньої поверхні стін. Тому багато власників застарілої нерухомості та об'єктів що мають історичну архітектурну цінність, до початку робіт, замовляють проект реконструкції будівлі, який буде включати весь перелік необхідних робіт і дозволить визначити їх обсяг, вартість та візуальний кінцевий результат

Проект реконструкції будинку

Проект реконструкції будівлі: що це?

Проект реконструкції будинку, замовити котрий можна в нашому бюро, представляє собою об'ємний пакет документації. Сюди входять креслення, пояснювальна записка, схеми, план, специфікації на будівельні матеріали, фото об'єкту, об'ємне моделювання з 3D-візуалізацією. Порядок проведення певних змін, пов'язаних із зовнішнім фасадом, плануванням і загальною площею, залежить від поставлених завдань щодо реконструкції будівлі . Вони відображаються в документації.

Професійне проектування реконструкції будівель (Приватних та заміських будинків, котеджів) гарантує безпечну експлуатацію будинку після закінчення всіх робіт, пов'язаних з ремонтом та будівництвом. Абсолютно всі етапи з облаштування внутрішньої і зовнішньої частини будівлі відображаються в створеному нами проекті.

В проектуванні реконструкції будинку беруть участь архітектори, інженер-проектувальник, дизайнери. Завдяки проекту вибудовується порядок дій і виробляються будівельно-ремонтні роботи. А всі будматеріали купуються з посиланням на запропоновану специфікацію.

У яких випадках необхідний проект на реконструкцію?

Проект реконструкції старого будинку дозволяє побачити, як зміниться будинок після проведення будівельно-ремонтних робіт. З його допомогою клієнт зможе своєчасно внести правки. Буде потрібно в наступних випадках:

  • придбання недобудованого або будинку, що знаходиться в поганому стані;
  • з'явилася необхідність в зміні конструкції фасаду;
  • потрібно замінити покрівлю;
  • при проведенні перепланування приміщень всередині будинку;
  • при збільшенні площі в будинку або споруді за рахунок ще одного поверху;
  • якщо потрібно облаштувати мансарду;
  • старе житло морально застаріло.

При проведенні перерахованих заходів проект реконструкції приватного будинку або будь-якої іншого будівлі стане основою і опорним планом для проведення робіт.

Чому варто замовити проект реставрації будинку?

Навіщо потрібен проект реставрації будинку? Насамперед – проведення безпечної реставрації будівлі

Часто при проведенні таких робіт вносяться серйозні зміни в конструкцію будинку, які важливо точно прорахувати та оцінити їх вплив як на конструкцію будівлі, так і на зовнішній вигляд фасаду. Проект реставрації приватного будинку дозволить виконати роботи по укрепенію конструкції, що дозволить будівлі витримувати додаткові інженерні навантаження, які можуть з'явитися після проведення реставрації старого будинку.

Архітектурне бюро “One Project” допоможе підготувати всі документи з урахуванням наявних вимог з боку державних контролюючих органів. Після того як готовий проект реставрації будівлі потрапить до рук замовнику, він сміливо може приступати до закупівлі будівельних матеріалів і початку проведення реставраційних робіт.

Виконуючи пункти, прописані в документації, вдасться уникнути додаткових витрат та істотно заощадити час на проведення всього комплексу робіт. В проект реставрації будинку містяться тільки чіткі розрахунки, рекомендації та специфікації матеріалів, необхідних для проведення робіт.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua