Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Замовити архітектурний проект таунхаусу

Замовлення архітектурного проекту таунхауса з кожним роком стає все більш популярним серед жителів Києва і Київської області. Наше проектне бюро пропонує безліч варіантів розробки індивідуальних проектів, що не тільки здивують функціональністю майбутньої будівлі, а й задовольнять запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Таунхаус – це особливий варіант малоповерхового житлового будинку, розрахованого на кілька сімей, або спроектований таким чином, щоб дозволити майбутньому одному його власнику мати максимум житлової площі на невеликій земельній ділянці і жити в одному з кластерів, а решта здавати в оренду різним орендарям. Крім того, такого вигляду будівлі не псує архітектурний ансамбль міста, а навпаки, стають його прикрасою, на відміну від стандартних малоповерхових квадратних будинків в формі коробки. Проект будівництва таунхаусу передбачає наявність свого входу для кожної квартири, а в деяких випадках – гаражу та невеликого земельної ділянки. Готовий проект таунхаусу є найкращим варіантом компромісу між міською квартири та повноцінним заміським будинком.

Проектування таунхаусів

Особливості проекту таунхаусу на замовлення

Якщо було прийнято рішення купити готовий проект таунхаусу або замовити його розробку з нуля, посилаючись на свої переваги, то слід вибирати саме професійне проектне бюро, фахівці якого, зможуть не тільки спроектувати таунхаус, а й грамотно проконсультувати замовника і допомогти сформувати чітке техзавдання, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей проекту.

Індивідуальний проект таунхаусу дозволить втілити в життя навіть найсміливіші задуми девелопера або декількох сімей, які мріють жити поблизу. Досить часто житло розраховане на двох власників по типу дуплекса, де квартирне приміщення дзеркально відображається. А ось архітектурна споруда на 3-4 кластери передбачає наявність спільних стін.

Квартири зазвичай мають два рівні:

  • перший поверх: коридор, вітальня, кухня, їдальня;
  • другий поверх: спальні, гардеробна, санвузол.

На першому рівні, часто підземному, ще може розташовуватися гараж для автомобіля.

Іноді зустрічаються замовлення на проектування одноповерхового таунхаусу, однак тут передбачається наявність нижнього ярусу у вигляді цокольного поверху (підвальне приміщення) та додаткової верхньої кімнати – мансарди. Зовні такі помешкання облаштовується балконами або терасами з урахуванням особливостей ділянки для будівництва та побажань замовника.

Переваги таунхаусів

Такий тип житла в більшості випадків приваблює людей, що відносяться до середнього класу (у випадку України, це підприємці та високооплачувані професіонали, які працюють у великих компаніях). Це дозволяє власникам або орендарям мати успішних і цікавих людей в якості своїх сусідів. Проект таунхаусу, замовити котрий можна в нашому проектному бюро, дозволить повною мірою насолодитися проживанням в ньому, адже таке житло має масу переваг:

1) Поєднання міського комфорту з близькістю до природи;

2) Наявність єдиної системи опалення, окремого гаражу;

3) Наявність заміських зручностей, таких як земельна ділянка або погріб;

4) Немає загального під'їзду – у кожного господаря свій окремий вхід в квартиру, і часто, свій гараж або місце для паркування;

5) Чітке розмежування та зонування простору;

6) Проект таунхаусу та будівництво має відносно невелику ціну за високий рівень зручностей;

7) Істотна економія на зведенні персональних перекриття та стін, в порівнянні з окремим індивідуальним будинком.

Така житлова площа має пару недоліків. Сюди можна віднести більш дороге обслуговування будинку в порівнянні зі звичайною квартирою. Але численні переваги таунхаусу роблять його ідеальним варіантом житла для сімей, що хочуть жити з більш високим рівнем комфорту, ніж більшість жителів міста, які мешкають в багатоповерхових будинках.

Як спроектувати таунхаус на замовлення

Проект таунхаусу на замовлення передбачає вертикальний тип планування, що нагадує зовні котедж або приватний будинок. Якщо в планах – створення проекту таунхаусу мансардного типу, то це стане відмінним рішенням для тих, хто бажає отримати додаткову кімнатою за прийнятну ціну.

Кожен замовник, який звертається в наше проектне бюро, має можливість підібрати проект таунхаусу на свій смак. Це не тільки вигідно, але ще і дозволяє економніше використовувати дворовий простір і створювати ландшафтні дизайни поблизу будинку. Наші фахівці проведуть повну перевірку місцевості, де планується забудова. Це дозволить виключити проблеми, з якими можна зіткнутися в подальшому і надати замовнику найякісніший проект таунхаусу.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua