Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування багатоповерхових будинків

Найбільшу частку будівництва в містах становлять багатоповерхові будинки. Такий варіант житла дозволяє заощадити простір в місті і при цьому забезпечити житлом велику частину населення. Грамотно складений проект багатоповерхового будинку дозволить звести надійну будівлю, що прослужить не один десяток років.

Проект багатоповерхового будинку, замовити який можна в проектному бюро “One Project”, відмінно підійде для тих, хто готовий реалізувати навіть найсміливіші ідеї! Послуга проектування багатоповерхових будівель користується підвищеним попитом серед наших замовників. Проект багатоповерхового будинку може передбачати як будівництво досить типової стандартизованої будівлі, так і створюватися за індивідуальними ескізами – від цього буде залежати його вартість. Більшість проектів, пов'язаних з багатоповерховими будинками, розробляються нами на замовлення з нуля і під ключ.

Що враховується в проекті багатоквартирного будинку на замовлення?

В процесі проектування багатоквартирних житлових будинків, необхідно вивчити потреби потенційних покупців і передбачити об'єкти інфраструктури будинку, адаптовані не тільки для більшості, але і для людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку, сімей з дітьми, що допоможе не тільки відповідати існуючим ДБН, а й зробити будівлю максимально функціональним і привабливим для більшості потенційних покупців.

Проектування багатоповерхових будинків

Під час проектування житлових багатоквартирних будинків передбачаються не лише потреби цільових груп покупців, але ще й вигідна для них кінцева вартість. Обов'язково на цьому етапі приділяється увага таким аспектам:

  • проектування різних за площею та кількістю кімнат квартир;
  • планування комерційних приміщень на нижньому поверсі;
  • облаштування прибудинкової території: зон відпочинку, дитячих майданчиків, парковок та інших об'єктів інфраструктури.

Компанія “One Project” готова розробити проект багатоквартирного будинку на замовлення будь-якої складності, у відповідності з усіма нормами і вимогами законодавства.

Що обирають інвестори при проектуванні багатоквартирного житлового будинку?

Якщо в планах створити щільну забудову на відносно невеликій ділянці, то інвестори найчастіше вибирають вже готовий типовий проект багатоквартирного житлового будинку. Зазвичай він відноситься до типового виду. Такий проект дозволяє заощадити на індивідуальних рішеннях для кожного багатоквартирного будинку та знизити загальну вартість на етапі будівництва.

Наше бюро створює проекти багатоквартирних будинків, які завжди виправдовують свою ціну. Швидке зведення конструкції, високий попит та ефективне використання будматеріалів – це те, що отримає кожен інвестор, який звернеться за проектуванням в компанію “One Project”.

Етапи проектування висотного будинку

Проект висотного будинку базується на ескізі, який ґрунтується на вивченні території: площа, склад грунту, відстань до найближчих будівель, транспортна розв'язка. Щоб проект був відповідним всім нормам, перед будівництвом висотної будівлі проводиться топографічна зйомка.

На цьому етапі вдасться спроектувати висотну будівлю, визначити і закласти в проект:

1) загальну площу;

2) висоту будинку;

3) кількість поверхів;

4) план внутрішніх приміщень.

Ескізний проект висотного будинку, замовитиякий можна у нас, дає повне уявлення про зовнішній вигляд багатофункціональної і високотехнологічної новобудови.

Розробка проекту висотного будинку на замовлення

Проект будівництва висотного будинку включає опрацювання кожної деталі. Всі елементи, такі як квартири, паркінг, підсобні приміщення, зона відпочинку закладаються в проект. Перед складанням приватного проекту висотної будівлі на замовлення наші фахівці перевіряють кліматичні і сейсмологічні особливості місцевості. Це необхідно для того, щоб створити довговічну конструкцію.

Наше бюро має вагомий досвід у проектуванні будівництва багатоквартирних будинків в Києві та Київській області. Звертайтеся до професіоналів!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua