Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування торгових та торгово-розважальних центрів

Компанія «OneProject» пропонує комплексне проектування торгових центрів і торгових комплексів.

У нас можна замовити як розробку проекту великого ТРЦ (торгово-розважального центру) так і невеликого торгового центру або проект його модернізації / реконструкції під ключ.

Ми готові розробити проект торгово-розважального комплексу в повному обсязі, включаючи аналіз ділянки, геологію грунту, геодезію, архітектуру, конструкцію і всю інженерію будівлі з генеральним планом, а також схему благоустрою території.

Проектування торгових будівель: особливості процесу

Наші фахівці, дослідивши заплановане місце розташування будівлі, ваші потреби, побажання та інші технічні тонкощі, приступають до складання докладного технічного завдання. А вже на підставі розробленого ТЗ приступають до проектування об'єкту: продовольчого магазину або продуктового магазину, супермаркету або торгово-розважального центру.

Кваліфіковано опрацьовані архітектурні та конструкційні рішення дозволяють зробити торгові площі зручними і багатофункціональними як для відвідувачів, так і персоналу сфери торгівлі. Грамотно здійснене проектування торгового об'єкту дасть можливість виключити ймовірність скупчення покупців не тільки біля кас, але і в зонах придбання різноманітних товарів.

Невід'ємною частиною робочого проекту є інженерні розділи. Адже як-би професійно не були сплановані торгові площі, але без грамотно організованого електропостачання, вентиляції, кондиціонування, опалення, водопроводу і каналізації вони не зможуть повноцінно функціонувати. 

Досвідчені фахівці нашої команди ще на стадії проектування торгових залів кваліфіковано опрацьовують всі нюанси, гарантуючи створення комфортабельного мікроклімату на об'єкті, що зводиться котрий спеціалізується на різних видах торгівлі. 

Вони підберуть все необхідне для цього обладнання. А також з високим професіоналізмом продумають оптимальне його розташування. При цьому, складуть схеми максимально прихованої прокладки всіх інженерних комунікацій.

Після узгодження з замовником всіх розділів ми приступаємо до створення робочої будівельної документації. У ній будуть представлені:

  • візуальний варіант оформлення фасадів в остаточному кольоровому виконанні, що дозволяє за бажанням клієнта підкреслити брендовий стиль проектованого торгово-розважального центру або надати торговому комплексу чи магазину оригінальну неповторність, а також, будуть визначені розміри споруджуваного об'єкту у всіх вимірах;
  • вертикальні розрізи будівлі, що відображають прийняті конструкційні рішення, що дають можливість забезпечити його високу міцність і надійність;
  • професійно підібраний перелік будівельних і оздоблювальних матеріалів, що дозволяють гарантувати тривалий термін експлуатації проектованого торговельного комплексу або роздрібного магазину;
  • планувальні рішення як торгових площ, так і допоміжних технічних приміщень, постів та пульту охорони;
  • схеми оптимальної прокладки всіх інженерних комунікацій.

Що дасть професійно розроблений проект

Здійснене кваліфікованими фахівцями нашої компанії проектування торгово-розважального комплексу дозволить:

  • отримати правильно розташовану і зорієнтовану на місцевості будівлю, при цьому, вона буде не тільки відповідати, абсолютно всім вимогам і нормам, а й буде максимально естетичною і впізнаваною;
  • кваліфіковано спроектовану внутрішню логістику;
  • найкращий варіант компоновки товарних, сервісних, касових і промоушин зон;
  • грамотно продуману схему розташування навколо проектованого торгового центру або магазину під'їзних шляхів, парковки, зручного підходу покупців;
  • професійно організовані інженерні системи, що гарантують створення і підтримка оптимального мікроклімату на торгових площах в будь-який сезон.

Проектування торгово-розважальних центрів

Ми готові запропонувати найкращу вартість проектування торгового центру при найпрофесійнішому рівні його виконання.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua