Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування електропостачання будинку

Проектування електропостачання будинку – один з найголовніших етапів підготовки житла до комфортної експлуатації. У більшості випадків такий проект має на увазі, відразу і установку внутрішнього освітлення. Для приватних будинків важливо зовнішнє освітлення, можливість організувати електроопалення, раціоналізувати електроживлення та інші комунікації. При проектуванні електропостачання житлового будинку важливо передбачити можливість автономності електропостачання, в екстрених випадках, за допомогою генераторів або на постійній основі завдяки застосуванню “домашніх” електростанцій що виробляють енергію з альтернативних джерел – це істотно знизить всі енерговитрати і зробить користування житлом більш комфортним.

Проектування електропостачання будинку

Вартість проектування електропостачання

Проектування системи електропостачання будинку грунтується на будівельних та архітектурних особливостях будівлі. Щоб грамотно розрахувати вартість і потрібну потужність, необхідно скористатися послугами професіоналів – фахівці складуть розрахунки виходячи з міркувань безпеки та вимог з енергоспоживанню всіх систем будинку. Зазвичай проектування цього виду комунікацій займає не менше 25% усього кошторису на проект будинку.

Від чого залежить вартість всього проекту:

  • від площі приміщення;
  • від необхідного переліку робіт;
  • від енергоспоживання всіх електричних систем і приладів будинку.

Проект електропостачання - зміст

Проектування системи електропостачання житлового будинку – це цілий комплект схем. В нього входять:

  • схеми для зовнішнього та внутрішнього електропостачання,
  • схеми внутрішньої проводки та пристроїв введення,
  • докладні розрахунки електричних навантажень.

Проектування електропостачання потрібно не тільки новим будинкам – проводці може знадобитися заміна і в старому фонді. Це питання безпеки і можливості підключення більш потужної техніки, удосконалення системи освітлення і т.д. Порядок робіт залишається незмінним для будь-якого проекту.

Весь процес починається з отримання ТУ на пристрій електросистем, де вказується точка під'єднання, напруги і навантаження з максимальним показником.

Підготовчий етап включає підбір матеріалів – проводки, стабілізаторів і т.д. фахівці порекомендують вам підходящу модель з урахуванням вашого навантаження і допоможуть підібрати оптимальний варіант по співвідношенню ціни та якості. Від якісних комплектуючих безпосередньо залежить безперебійність роботи системи.

Проектування електропостачання житлових будинків включає процедури експертизи та погодження проекту. Набагато зручніше довірити цю роботу професіоналам – так вийде швидше і вигідніше. Після узгодження можна приступати до електромонтажних робіт, а після – до пуско-налагодження. Якщо мова йде про роботи в приватному будинку, самостійне проведення робіт, швидше за все, вийде дорожче і не дасть гарантії якості. Саме тому для проектування електропостачання краще звернутися до професіоналів – це гарантує безпечність та коректний монтаж всіх комунікацій.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua