Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування опалення будинку

Проектування опалення будинку – чи не найскладніше в облаштуванні житла. якщо будинок призначений для круглорічного використання, проектування системи опалення необхідно, інакше жити в такому приміщенні просто не можна. Проектування системи опалення впливає не тільки на комфорт перебування і проживання в будинку, але і на особливості його подальшої експлуатації. В цій справі найважливіше – це спроектувати систему опалення з урахуванням таких факторів:

  • кліматичних особливостей розташування будови;
  • цільового призначення будівлі;
  • матеріалів з яких виготовлені всі внутрішні і зовнішні елементи будівлі;
  • його розміри;
  • необхідність підключення до комунальних мереж або предусматріваніе повністю автономної системи опалення.

Проектування автономної системи опалення будинку

В проектування опалення приватного будинку є свої особливості – бо цей момент залежить, в тому числі і від вже спроектованої системи водопостачання та зазвичай передбачає автономність систем, тобто, котел нагріває воду для парової опалювальної системи знаходиться, безпосередньо в будинку або в розташованої поруч з ним котельні.

Проектування опалення будинку

Проектування автономної системи опалення заміського будинку часто складніше проектування опалювальної системи для житлового будинку таких же розмірів, що знаходиться в межах міста та підключається до центральної системи опалення. Це викликано тим, що при відсутності центральних комунікацій доведеться організувати водопостачання для системи з власних джерел і здійснювати нагрів води безпосередньо через газовий або твердопаливний котел що стоїть в будинку, також можливі варіанти проектування електричної опалювальної системи, але вона вносить свої корективи в необхідну потужність електромережі будинку та вимоги до останньої сильно зростають.
Ми здійснюємо повний спектр робіт з проектування і проектуємо системи опалення та водопостачання будь-яких будинків на довгі роки.

Особливості проектування системи опалення будівель

Проектування системи опалення будь-якого житлового будинку або промислового об'єкту – це точно не те, на чому варто економити.
При проектуванні опалення будь-якої будівлі враховує наступні параметри:

  • площа об'єкту;
  • цільове призначення будівлі (житловий будинок, громадська будівля, офіс, склад, виробниче приміщення);
  • матеріали з яких побудовано будівлю;
  • тепловтрати в різні пори року;
  • кліматичні умови та інші.

Вартість проектування опалення багатоквартирного будинку залежить від декількох факторів, у тому числі, від професіоналізму працівників.
Ціна на проектування варіюється в залежності від декількох ключових факторів, основні з яких – це масштаби будівлі і рівень її доступності до центральних комунікацій, тобто, простота підключення будинку до вже існуючих зовнішніх комунікацій.

Проектування котельні будинку

Котельня – основа комфортного життя в холоди, гарантія відсутності проблем з гарячим водопостачанням та інші необхідні блага.
Важливо відзначити, що котельня має норми проектування, яких необхідно дотримуватися. Фахівці нашої команди професійно спроектують котельню, враховуючи всі необхідні вимоги безпеки, тому проектування котельні може зайняти вагому частину бюджету спільного проекту опалювальної системи.
Наші фахівці спроектують систему опалення з котельнею для будь-якого типу будівлі будь-яких розмірів і складності з газовими котлами або котлами твердопаливного типу.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua