Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Дизайн проект офісу

Дизайн інтер'єру офісу

Дизайн-студія компанії «Ван Проджект» реалізувала проект офісу для компанії «Перша Будівельна Експертиза». Ми надали заказнику повний спектр послуг від розробки концепції до кінцевої реалізації

Перед нами стояло завдання створити дизайн інтер'єру офісу, який передбачає ергономічний і функціональний простір для зручної роботи і творчості.

Фахівці нашої дизайн-студії врахували всі нюанси і побажання замовника, і відштовхуючись від корпоративних стандартів компанії та специфіки бізнесу, розробили для нього дизайн проект офісу, який відповідає всім сучасним трендам у дизайні і дозволяє підвищити продуктивність роботи співробітників і підкреслити статус компанії для її відвідувачів.

Дизайн офісу для компанії ПБЕ

Дизайн офісу компанії ПБЕ є однією з перших наших комерційних робіт, і ми дуже раді, що замовник не обмежував нас будь якими рамками і дав нам можливість реалізувати всі наші ідеї. Були моменти, які нам довелося відстоювати, але в кінцевому підсумку все було втілено в дизайн проекті офісу саме так, як ми і планували.

Серед інструментів, які наші дизайнери використовували в цьому проекті, хотілося б виділити прозорі скляні стіни, які створюють відчуття розширеного простору, природне освітлення, натуральні матеріали, поєднання вантажного дуба, який ми використовували для виготовлення стільниць, і холодна нержавіюча сталь, яскраві акценти у вигляді розпису на стінах і зелені зони в інтер'єрі офісу.

Однією з наших завдань було створити функціональний простір, максимально комфортний для персоналу. Причому робили ми це в таємниці, про деталі проекту знали тільки керівники компанії.

"Перша Будівельна Експертиза" вже переїхала в новий офіс. Тепер можна з упевненістю сказати, що сюрприз вдався, задоволеними виявилися не тільки співробітники, але і всі гості, які відвідують даний офіс.

Замовник про розроблений дизайн інтер’єру офісу

Директор компанії «ПБЕ» Юрій Підлісний розповів, чим особливим виділяється інтер’єр офісу, як він змінив ставлення співробітників до робочого простору і чому кухня стала улюбленим приміщенням в офісі.

"Ми розпочинали свою діяльність два роки тому у невеликому, площею лише 74 кв.м, офісі на Подолі. З часом ми розширилися, і цього простору стало замало. Виникло питання, у яке приміщення переїжджати: в орендоване чи у власне, яке ми зробимо виключно так, як самі захочемо. Зрештою було прийнято рішення купувати власне приміщення і втілювати там свої побажання.

Ламаємо шаблони і стереотипи

Зазвичай експертні організації асоціюються з якоюсь радянщиною, старорежимністю. Ми ж хотіли змінити ставлення до цієї справи в тому числі за рахунок оформлення офісу. Для нас було важливо, щоб офіс знаходився в центрі міста, бо це зручно основній частині наших замовників. А ось наявність станції метро поблизу виявилася не такою важливою, хоча зрештою до найближчої йти виявилося недалеко.

Основна концепція, яку закладено в дизайні офісу, це відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

Ми зробили офіс прозорим, щоб наші партнери-проектувальники приходили сюди не як на каторгу, а в місце, де знаходяться знання, якими з ними хочуть ділитися. Тому у нас є круглий стіл, за яким можна проводити зустрічі, є робочі місця і для наших співробітників, і для наших партнерів.

Комфорт в офісі - для всіх

Дизайн офісу ми розробляли в першу чергу для співробітників, але таким чином, щоб відвідувачам, гостям, нашим партнерам теж було комфортно прийди сюди і навіть попрацювати тут.

Офіс у нас молодіжний, хоча саме експерти – це переважно люди старшого покоління. Звісно, вони мали застереження щодо нашої ідеї відкритого простору. Основне їхнє побажання було – окремий кабінет для кожного. Але ми не могли собі цього дозволити ні за площею, ні за концептом. Однак коли ми завершили оформлення офісу, нашим співробітникам старшого віку все сподобалося. Вони мають зручні робочі місця в загальних кімнатах, однак якщо їм треба усамітнитися для розмови з кимось або й просто для роботи з документами, вони можуть використати для цього переговорну, конференц-залу чи кухню. У теплу пору року для цього також підходять наші балкони, куди ми виносимо м’які крісла-пуфи.

Мені завжди було незрозуміло, чому роботодавці недооцінюють своїх співробітників, чому не дбають про комфорт їхнього перебування на роботі. Адже співробітники – це люди, ще й висококваліфіковані фахівці. Вони достойні зручних робочого столу та крісла, гарного освітлення, комфортної температури в приміщенні, гарної вентиляції, зрештою, зручної кухні, де можна нормально поїсти. Зараз на ринку кадрів існує помітна конкуренція. І часто трапляється так, що люди погоджуються на нижчу зарплату лише через те, що їх більше влаштовують комфортні умови у іншого роботодавця. Тепер же кухня й зелені зони – улюблені локації наших співробітників.

У нашому попередньому офісі, на жаль, не було місця для кухні. Ми змогли виділити під ці потреби буквально закуток, де було місце лише для мікрохвильової пічки і де могла розміститися лише одна людина. Це нас дуже засмучувало. Тому в новому офісі ми вкрай відповідально поставилися до цього питання. На нашій новій кухні можна зберігати їжу в холодильнику, розігрівати її, готувати чай та каву і, головне, у будь-який час поїсти за зручним столом наодинці чи разом з колегами або партнерами. Наша кухня – це місце для прийому і їжі, і гостей, якщо є така потреба.

Новітні технології в дизайн-проекті офісу

У нашому офісі застосовано технологію “розумний будинок”, яка дозволяє нам оптимально керувати освітленням, температурою повітря в приміщенні, вентиляцією. Причому все це можна робити віддалено, зі смартфону. Для освітлення ми використали, звісно, виключно енергоефективні LED-лампи, а також датчики руху, завдяки яким регулюється інтенсивність світла. Трохи згодом ми ще встановимо автоматичні жалюзі, які, зокрема, допоможуть влітку затримувати сонячні промені. Для забезпечення тепла в офісі ми встановили теплові насоси, утеплили приміщення.

Можу зізнатися, що є деякі ідеї, які ми не змогли втілити в цьому офісі. Наприклад, хотілося б мати власну ігрову кімнату з приставками, спортивну залу, душові й кімнату для відпочинку з повноцінним диваном. На жаль, на це нам не вистачило місця. Але якщо ми будемо відкривати в Києві другий офіс, то неодмінно за допомогою дизайн студії «Ван Проджект» втілимо ці задумки в життя".

Для Довідки. ТОВ "Перша Будівельна Експертиза" спеціалізується на виконані комплексної експертизи проектів будівництва для повноцінного контролю за правильністю їх складання. Компанія працює на ринку більше двох років, має філії в усіх регіонах України, тож надає послуги на території всієї країни незалежно від розташування об'єкту будівництва, його призначення та класу наслідків.

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua