Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Дизайн проект квартири

Дизайн інтер'єру квартири

До дизайн-студії компанії «Ван Проджект» звернувся власник двокімнатної квартири в клубному домі «Solomensky», який давно мріяв про затишне, зі смаком облаштоване житло, в яке з радістю хочеться повертатися після роботи та насолоджуватись затишком та комфортом.

Для дизайнерів нашої студії немає нічого неможливого – тому ми за досить короткий проміжок часу спромоглися реалізувати найзаповітніші бажання та мрії замовника

Нами створено Дизайн-Проект двокімнатної квартири, загальною площею 81,9 кв.м.

Детальну інформацію про клубний дім «Solomensky» можна дізнатися на сайті: www.solomensky.com.ua

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі

Головною метою проекту було створити стильний сучасний інтер'єр, який включав би в себе всі основні функції, необхідні для комфортного життя. Квартира знаходиться в новому будинку, простір адаптовано під стандартне планування від забудовника, оптимізоване під наші цілі.

Фукціональність та комфорт - без компромісів

При розробці планування ми намагалися зробити функціональним кожен квадратний метр квартири, в ній вдалося розмістити все необхідне і зберегти при цьому відчуття простору і свободи. Плануванням передбачено компактну функціональну кухню з вбудованим кухонним гарнітуром та великим обіднім столом, вітальню з повноцінним робочим місцем, спальню з затишним "туалетним" куточком, та функціональну простору ванну кімнату.

Сучасний інтер'єр квартири в акцентах

Оздоблення в квартирі виконано на акцентних поєднаннях натуральних кольорів і текстур. За основу була взята спокійна колірна гамма. Світлі стіни доповнюють дерев'яні поверхні і керамограніт під камінь. В якості колірних акцентів виступають темні елементи: чорні світильники, елементи меблів, декору та сантехніки.

Стриману обробку в інтер’єрі і мінімалістичні меблі доповнюють дерев’яні декоративні панелі на стінах і металеві чорні акцентні світильники. Вбудовані світлодіодні підсвітки, паркетна дошка і великі підлогові рослини додають затишку і теплоти.

В цілому вийшов стриманий сучасний інтер'єр, який, безумовно, не набридне з часом, та завжди буде актуальним. Інтер'єр, в якому комфортно жити і приємно знаходитися.

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua