Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проект будинку для великої родини

Проект будинку № 11.2

Представляємо вам Проект будинку для великої родини, який створений фахівцями проектної компанії «Ван Проджект».

Це будинок для тих, хто мріяв про простір більше, ніж для звичайного життя! Проект двоповерхового індивідуального житлового будинку, загальною площею 200,9 кв м - це площа для життя і трошки більше.

Площа будинку: 200,9 м2
Кухня: 26,5 м2
Ванних: 2
Кімнат: 4
Санвузол: 2
Паркомісць: 4

Опис індивідуального житлового будинку для великої родини № 11.2

Project № 11.2 – Будинок для тих, хто мріяв про простір більше, ніж для звичайного життя! Проект двоповерхового індивідуального житлового будинку, загальною площею 200,9 кв м - це площа для життя і трошки більше. У вас велика родина? Що ж, ми допоможемо зробити Ваше життя комфортнішим. І навіть якщо Ваша сім'я не настільки велика, Вам безумовно сподобається відчуття простору і комфорту від запропонованого проекту.

У будинку два повноцінних поверхи, два паркувальних місця і велика прибудинкова територія для Ваших потреб, ну або просто для реалізації ще нереалізованих мрій.

Фасад будинку, матеріали споруди - все за індивідуальним підходом і потребою клієнта.

Планування кімнат, організація двору мають гнучку проектування для реалізації потреб клієнта, так як ми працюємо саме для Вас і втілюємо Ваші мрії в реальність

Перший поверх запропонованого будинку - це завжди про гостів і для сімейних зборів, адже немає нічого приємнішого, ніж господиня на великій кухні і дорогі гості за великим столом в їдальні / вітальні

Існує так само тераса, яку при бажанні можна оформити мангалом або ж зробити закритою склопакетами.

Другий поверх - це про господарів. Тут святая святих всього будинку - спальня, дитяча / гостьова (2 кімнати) і особистий санвузол. За бажанням кімната може стати кабінетом, ігровою, а то і зовсім з двох зробити одну велику зону для чогось, що забажає Ваша душа.

Ми залишаємося гнучкими для Вас, адже задоволений клієнт - наша перша задача. Ми допоможемо реалізувати Вашу мрію, фантазію і навіть просто капризи.

Наші можливості з проектування індивідуального житлового будинку не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті. На ваше замовлення наша проектна організація готова створити унікальний проект котеджу будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua