Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проект індивідуального житлового будинку

Проект будинку № 2.2

Презентуємо вам Проект індивідуального житлового будинку, який створений в архітектурному бюро «Ван Проджект».

Будинок має дуже універсальне планування, на першому поверсі розташовано: велика вітальня з каміном і обіднім столом, кухня, 1 санвузол, гардеробна, сходовий марш. На другому поверсі - санвузол і 3 спальні.

Площа будинку: 165,6 м2
Кухня: 7,3 м2
Ванних: 2
Кімнат: 3
Санвузол: 2
Паркомісць: 2

Опис індивідуального житлового будинку № 2.2

Project № 2.2 – Проект індивідуального житлового будинку, ідеально підходить для великої родини, загальною площею 165,6 кв м, поверховість - 2 поверхи. Будинок має дуже універсальне планування, на першому поверсі розташовано: велика вітальня з каміном і обіднім столом, кухня, 1 санвузол, гардеробна, сходовий марш. На другому поверсі - санвузол і 3 спальні, в одній з них є балкон-тераса.

Будівництво такого будинку займає від 3 місяців, в дійсності цей Проект індівідуального житлового будинку передбачає зведення стін з газобетону. В обробці використовується штукатурка білого кольору, камінь для обробки цоколя і димоходу і коричнева натуральна черепиця. Такий будиночок відмінно впишеться в будь-яку місцевість або на будь-яку дачну ділянку.

На ділянці є критий паркінг, тераса з зоною барбекю, дитячі гойдалки, які вдало підіграли в композиційному рішенні, і навіть невеличкий город, який буде Вас радувати свіжими сезонними ягодами.

Наші можливості з проектування приватних будинків і котеджів не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті www.project.one. На ваше замовлення ми готові створити унікальний проект будинку будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua