Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проекти невеликого будинку

Проекти будинку № 1.2

Презентуємо вам проект невеликого затишного дачного будинку з терасою, який створений в архітектурному бюро «Ван Проджект».

Родзинкою цього будинку є затишна крита тераса з зоною барбекю, яка дозволить приймати гостей і влаштовувати пікнік, не боячись несприятливих погодних умов.

Площа будинку: 65,1 м2
Кухня: 8,2 м2
Ванних: 1
Кімнат: 3
Санвузол: 2
Паркомісць: 2

Опис проекту невеликого будинку № 1.2

Project № 1.2. – це проект невеликого затишного дачного будинку з терасою, який створений в нашому архітектурному бюро. Площа будинку - 65,1 кв.м., поверховість - 2 поверхи. Висота 1 поверху - 2,8 м, другого - в найвищій точці горища - 3,1 м. Цей проект є досить доступним варіантом для реалізації. Будівництво цього будинку не займе багато часу, тобто цей будинок є швидкомонтований. Ви зможете побудувати такий дачний будиночок за 3 місяці! Використання дерев'яної вагонки, дерев'яних опор на терасі створює імітацію дерев'яного будинку, в дійсності цей проект дачного будинку передбачає зведення стін з газобетону. В обробці використовується дерево двох кольорів: світле і темне, камінь для обробки цоколя і димоходу і червона натуральна черепиця. Такий «дерев'яний» будинок відмінно впишеться в лісисту місцевість або на дачну ділянку.

Готові проекти двоповерхових будинків мають досить універсальне планування, так як при невеликій площі необхідно вмістити необхідний набір приміщень, в який обов'язково входить: топкова, ванна, кухня - вітальня, спальні. Якщо площа будинку дозволяє, то можливо додаються ще одна спальня або кабінет. Незважаючи на свою невелику площу, планування двоповерхового будинку вміщує 2 спальні. Це стало можливим завдяки компактному розташуванню зони кухні в приміщенні вітальні - студії. Вона вдало відокремлена перегородками, що приховує робочу зону від поглядів гостей і не бентежать господиню.

Наші можливості з проектування індивідуальних будинків не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті www.project.one. На ваше замовлення ми готові створити унікальний проект будинку будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua