Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Індивідуальний проект будинку

Існує помилкова думка про те, що індивідуальне проектування призначене тільки для проектів елітних будинків. Як наслідок, багато хто думає, що індивідуальний проект для будинку - це дуже дороге задоволення. Хочемо розвіяти цей міф - розробка індивідуального проекту цілком доступна всім, хто задумав будівництво функціонального і затишного будинку, а не палацу. Коштує це, звичайно, дорожче, ніж типовий проект, але якщо не планувати дуже великих площ, то це не повинно вдарити по вашому бюджету.

Переваги індивідуального проектування перед готовим проектом

Незаперечною перевагою індивідуального проектування є те, що на його етапі можна закласти вигідні для замовника матеріали і конструктивні рішення, який будуть в майбутньому сприяти економії на етапі будівництва та експлуатації. А якщо купити готовий проект будинку або завантажити його десь з Інтернету, а потім самостійно без залучення професіоналів провести адаптацію його та самостійно замінити матеріали, то можуть виникнути різні негативні наслідки, наприклад, можуть надалі збільшуватися рахунку на обслуговування або опалення будинку через виникнення в ньому «містків холоду». Тому створення індивідуальних проектів краще довірити професіоналам з проектної організації.

Замовте індивідуальний проект будинку від One Project - одного з найбільш надійних архітектурних бюро в Україні, і отримаєте професійно розроблений повний комплект проектної документації.

Хотілося б відзначити, що у нас вже є велика кількість типових готових цікавих проектів, з яких можна вибрати щось для себе і спростити завдання з проектування.

Будь-який наявний проект індивідуального будинку ми готові доопрацювати, відкоригувати та адаптувати під конкретні побажання клієнта.

 

Подивитися більше проектів приватних будинків

Склад індивідуально розробленої проектної документації:

 • Ескізний проект
 • Робочі креслення
 • Детальна інженерія будинку

Крім того, ми готові запропонувати Вам безкоштовну консультацію та юридичну допомогу при оформленні документів на будинок і отриманні стройпаспорта!

Комплексний підхід при проектуванні будинків в Києві!

Проектна компанія One Project надає послуги комплексного проектування приватних будинків і котеджів, вілл і особняків під індивідуальні потреби замовників. Ми проектуємо будинки і котеджі під ключ, при цьому виконуємо весь комплекс робіт по створенню індивідуальних проектів:

 • геологія ґрунтів
 • геодезія
 • аналіз ділянки
 • генеральний план
 • архітектура
 • конструкції
 • інженерія
 • зовнішні мережі
 • благоустрій території.

Незалежно від масштабів майбутнього будинку - чи це буде великий заміський котедж або скромний дачний будиночок, - перед початком будь-якого будівництва розроблюється проект. Всі задуми і мрії Замовника спочатку реалізуються на папері. Хоча проектування і виконується з урахуванням індивідуальних вимог клієнта, всі вони повинні бути в рамках існуючих будівельних норм і правил.

При замовленні індивідуального проекту підписується офіційний договір і завдання на проектування.

Етапи розробки проекту приватного будинку

Створення індивідуального проекту складається з декількох етапів і в середньому займає від одного до трьох місяців.

 1. Складання завдання на проектування
 2. Розробка ескізного проекту
 3. Розробка архітектурних рішень
 4. Розробка конструктивних рішень
 5. Дизайн-проект
 6. Розробка інженерної документації

Що є важливим при розробці індивідуального проекту будинку

При індивідуальному проектуванні будинку слід підходити комплексно, враховувати всі конструктивні та інженерні особливості майбутньої будівлі.

Ще при пошуку земельної ділянки, необхідно мати інформацію про можливість облаштування на ній водопроводу, електрики та каналізації.

Щоб побудувати будинок своєї мрії краще звернутися в архітектурне бюро. Тому що непрофесіонал, як би ретельно не розробляв проект будинку, без досвіду і спеціальних знань все одно не в змозі врахувати всі нюанси і потім при будівництві можуть виникнути моменти, коли доведеться на ходу переробляти або додумувати окремі конструктивні елементи, незважаючи на те, що сучасні матеріали та доступність інформації дещо спрощують задачу для приватних забудовників.

 

При виборі проектувальника варто звернути увагу на:

 • Компетенції та досвід проектної компанії (як давно на ринку проектних послуг).
 • Кількість і якість реалізованих проектів в портфоліо.
 • Стилістику, яка притаманна архітектурній майстерні.
 • Наявність офісута його технічне забезпечення
 • Команда компанії - наявність в компанії достатньої кількості штатних одиниць, які розробляють архітектурну та конструктивну частину, або складають інженерний розділ.
 • Наявність фахівців, які мають кваліфікаційні сертифікати, які підтверджують відповідність виконавця кваліфікаційним характеристикам професії його здатність виконувати окремі роботи, пов'язані зі створенням об'єктів архітектури
 • Не зайвим буде ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже попрацювали з даними архітектурним бюро.
 • Слід з обережністю поставитися і до занадто низької вартості розробки проекту, яка набагато нижча від середньоринкової.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua