Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування виробничих будівель

Сучасні функціональні виробничі будівлі зводяться в повній відповідності з вимогами нормативних документів та урахуванням технологій виробництва в тій чи іншій сфері.

Незважаючи на загальну економічну кризу в виробничої та сфері обслуговування в Україні продовжують відкриваються нові підприємства :

  • заводи
  • фабрики
  • склади та логістичні центри
  • агропромислові комплекси з сільськогосподарськими будівлямии
  • АЗС та АЗГС - автозаправки, газові заправки
  • СТО - підприємства технічного сервісу, станції технічного обслуговування
  • автомийки
  • автосалони
  • АТП - підприємства автомобільного транспорту

Від ескізу виробничої будівлі до повного набору проектної документації

Створити бездоганно функціонуючу виробничу компанію та організувати на належному рівні виробничий процес і оптимальне розміщення виробничих ліній дозволить лише професійно розроблена проектна документація на будівництво виробничих будівель і споруд. Для їх ефективної, безпечної і економічно вигідною діяльності потрібно організувати не тільки виробничі цехи і складські приміщення, а й побутові, службові приміщення, а також офіси для управлінського складу.

Розробка проекту для будівництва промислового об'єкту будь-якої сфери виробництва вимагає від проектантів досить високого рівня технічної обізнаності та професіоналізму. Адже для компетентного опрацювання проектної документації виробничої будівлі необхідно враховувати не тільки всі нюанси застосовуваного технологічного процесу, що забезпечує високу рентабельність виробництва, але і гарантувати безпечні умови роботи всіх працівників.

Архітектурне бюро «One Project» готове запропонувати кваліфіковане проектування виробничо-технічних будівель будь-якого ступеня складності . За час своєї діяльності ми змогли накопичити певний досвід в здійсненні цього процесу. Тому можемо розробити проект об'єкта промислового призначення в оптимальні терміни і за прийнятною вартістю.

Проектування виробничих будівель: що отримує замовник

 • Архітектурний проект виробничої будівлі з зазначенням яких розмірів має бути будівля, як будуть оформлені фасади і в якому стилі, скільки планується поверхів, яке співвідношення основних і допоміжних площ.
 • Частина документації з кваліфіковано продуманим об'ємним плануванням промислового об'єкта, що відображає варіант найбільш раціонального розміщення технологічного обладнання, розташування побутових, службових, адміністративних приміщень.
 • Конструктивні рішення, що показують з яких матеріалів, і якої конструкції, буде зведено виробнича будівля. Яким чином вирішені питання його надійності і довговічності.
 • Технологічне проектування виробничих будівель дає уявлення про схему прокладки всіх інженерних систем, включаючи, опалення, водопостачання, електропостачання, кондиціонування і вентиляцію. План забезпечення логістики -  як буде доставлятися сировина і вивозитися готова продукція.
 • Значну економію свого часу та сил, завдяки запропонованому комплексному проектуванню виробничих будівель та споруд, крім всього іншого, може включати в себе і здійснення авторського нагляду за будівельним процесом.

Проектування виробничих будівель: особливості процесу

Розробляючи проект промислового об'єкта, наші фахівці неодмінно враховують:

 • всі тонкощі технологічного процесу планованого виробництва;
 • наявність функціональних зон, що дозволяють більш раціонально використовувати простір;
 • умови, що дають можливість найбільш оптимально розміщувати і компонувати технологічне обладнання;
 • плановану логістику, що забезпечує швидке та безпечне транспортування, розвантаження / навантаження сировини, напівфабрикатів і готової продукції;
 • чинники, що гарантують безпеку по всіх технологічних особливостях, а також охорону навколишнього середовища;
 • озабезпечення безаварійної роботи, за оптимальних умов для роботи персоналу;
 • наявність всіх життєзабезпечуючих систем для забезпечення ефективного та економічно вигідного проходження виробничих процесів.

Вартість розробки проектної документації для будівництва виробничої будівлі

Для організацій або приватних осіб, що запланували відкриття бізнесу, пов'язаного з виробництвом, та котрий передбачає будівництво виробничої будівлі, важливим є питання планування первісних інвестицій. Для такої категорії замовників особливо важливо розуміти вартість розробки проекту для будівництва виробничої будівлі.

Вартість розробки такої проектної документації дуже залежить від сфери діяльності бізнесу та планованих технологій виробництва. Будь-яка виробнича будівля характеризується своїми особливостями і вимагає ретельного опрацювання всіх її деталей. Саме з цим пов'язаний той факт, що в більшості випадків підсумкова вартість проектування виробничої будівлі буде суто індивідуальна.

На вартість проектування будівлі для організації виробничого процесу впливає багато факторів. Ціна розраховується залежно від складності такого проекту і залежить безпосередньо від трудовитрат наших фахівців.

Зазвичай ціна проекту виробничої будівлі починається від 150 грн / м2

Звертайтеся до нас! Ми максимально швидко проаналізуємо всі вихідні дані та сформуємо прозору комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг з проектування будівлі для виробництва.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua