Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування СПА-комплексів

Комерційний успіх SPA-комплексу залежить від безлічі факторів, у тому числі від його комфорту, функціональності, архітектурної актуальності та спектру послуг. Проект СПА-комплексу має бути розроблений професіоналами, які компетентно підійдуть до процесу будівництва та розробки ескізу.

Проектування СПА неможливо без глибоких знань у галузі архітектури, знання особливостей прокладання систем вентиляції, каналізації, опалення та системи водопроводу. Але навіть ці знання не завжди можуть бути гарантом успішного проекту заміського СПА. Головне в цій нелегкій справі – це продумати цікаву концепцію та максимально наситити комплекс цікавими та функціональними елементами.

Проектування спа комплексів

Проект СПА-комплексу з басейном – особливості будівництва

Хороший оздоровчий комплекс – це поєднання комфорту та функціональності, підживлене сприятливою атмосферою. При розробці архітектурного проекту СПА обов'язково потрібно врахувати наявність басейнів, купелів, саун, хамамів, процедурних кабінетів, кімнат для релаксу, спортзалів та технічних приміщень. Все це має бути не лише професійно спроектовано з технічного погляду, але й бути зручним, стильним та відповідним висунутим національним стандартам. Не варто забувати про техніку пожежної безпеки та правила охорони праці, які строго контролюються законодавчими органами та їх нормативними документами.

Нюанси:

  • Найкраще облаштовувати СПА на нижніх поверхах висотних будівель. це збільшить кількість клієнтів і сприятливо позначиться на іміджі майбутнього комплексу. Заміські комплекси, розташовані в лісовому масиві, мають великий попит і легко переплітаються з готельними.
  • Проект СПА з великим басейном повинен мати на увазі можливість проведення технічних робіт та відповідати всім стандартам безпеки. Великі басейни повинні розташовуватися знизу процедурних кабінетів, але не над ними.
  • У масажних та косметичних кабінетах повинні бути передбачені великі вікна та гарна шумоізоляція.
  • Матеріали для будівництва СПА потрібні зносостійкі, сучасні та максимально екологічні.

Проектування СПА: цікаві рішення інтер'єрів

Дизайн сучасних ергономічних інтер'єрів для СПА-салонів – одне з найулюбленіших завдань дизайнерів. Для створення розкішних умов для прийняття оздоровчих процедур проекти дизайну СПА комплексів беруться імениті художники-оформлювачі. Вони облаштують їх по останньому слову техніки і іноді роблять неймовірні речі! Розсувні бані над блакитними басейнами та кабіни невагомості – далеко ще не все, що готові запропонувати сучасні проектувальники. Інтер'єри в індонезійському та японському стилі вважаються найбільш популярними серед відвідувачів. Не меншою популярністю користуються гламурні інтер'єри або природні варіації. Звертайтеся до "One Project" і ми створимо найкращий проект СПА, що ідеально підійде саме для Вас!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua