Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування офісних будівель

Сучасні тенденції ведення бізнесу вимагають використання прогресивних підходів до його організації. Відповідно, виникає необхідність облаштування офісів абсолютно нового типу. На відміну від традиційних офісних будівель з вузькими коридорами і невеличкими кімнатами, сьогодні бізнесмени хочуть мати у своєму розпорядженні адміністрацію своєї компанії в просторих світлих приміщеннях. Керівники різних бізнесів вважають за краще замовляти проектування офісів з урахуванням специфіки діяльності своєї компанії.

У великих містах практично на кожній вільній ділянці будівельні компанії прагнуть звести житловий багатоповерховий будинок або торгово-розважальний комплекс, а для облаштування офісних центрів стає досить актуальним використання промислових будівель , які втратили свою функціональну значущість.

Архітектурне бюро «One Project» пропонує послуги з проектування офісних і адміністративних будівель і приміщень. Наші кваліфіковані фахівці, при розробці проекту офісного приміщення або офісного бізнес центру, намагаються максимально врахувати сформовані традиції і закономірності, що служать основою для створення найбільш прогресивних архітектурних, конструктивних, об'ємно-планувальних рішень.

Від ескізу адміністративної будівлі до повного набору проектної документації

Проектування бізнес центру під ключ

Ми здійснюємо проектування офісів під ключ. Це дає можливість кожному керівникові фірми, який замовив у нас проект, отримати документацію для будівництва бізнес-центру, в котрій будуть:

 • Розроблена робоча документація для забезпечення проведення будівельного процесу на належному професійному рівні, яка включає будівельні креслення, вертикальні розрізи офісної будівлі, планування, перелік необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів, схеми прокладки інженерних комунікацій.
 • Кваліфіковано розроблений індивідуальний дизайн в повній відповідності з висловленими побажаннями замовника. Виконаний дизайн-проект офісної будівлі дозволить створити простір, що буде своєрідною візитною карткою компанії.
 • Ефективні інженерні системи, включаючи систему кондиціонування, вентиляції та опалення, що створюють оптимальний для робочої обстановки мікроклімат.
 • Професійно продумане, функціональне комфортне планування . У кожному приміщенні будуть ретельно сплановані: освітлення, меблі та техніка з урахуванням останніх ергономічних і дизайнерських тенденцій.
 • Деталі креслення всіх інженерних систем. Буде розроблений раціональний проект електропостачання та освітлення офісу, а також схема розташування розеткових груп.
 • Опрацьовані спеціальні розділи проекту за напрямками:
  • пожежна безпека;
  • енергоефективність;
  • доступність для маломобільних груп населення та інвалідів;
  • охорона навколишнього середовища.

Дизайн-проект офісу

Грамотно розроблений проект інтер'єру офісу - це своєрідна візитна картка фірми. Він дасть можливість не тільки створити комфортабельні умови роботи співробітників, але і викликати у відвідувачів довіру - відчуття надійності і стабільності компанії.

У просторому, світлому і грамотно облаштованому приміщенні люди будуть працювати більш ефективно. При цьому, не варто забувати і про організацію зручного і комфортного місця для відпочинку співробітників в перервах між виконанням своїх функціональних обов'язків.

Що стосується вартості дизайн-проекту офісу, то ми розробляємо як великі досить капіталомісткі проекти, так і типові проекти невеликих офісів для клієнтів з обмеженими фінансовими інвестиціями в проектування. Незалежно від кількості поверхів бізнес центру або розмірів офісних площ, дизайнери та архітектори компанії «One Project» знайдуть рішення для бюджету, який буде прийнятний для будь-якої категорії замовників.

Проект офісу компанії: 5 етапів розробки

Наш досвід в сфері проектування офісних будівель вилився в розробку власного алгоритму співпраці з клієнтом. Такий підхід дає можливість досягати максимальних результатів з мінімальним залученням до процесу замовника. Співпраця передбачає проходження п'яти основних етапів:

 1. Первинна консультація. Уважно вислухавши всі побажання клієнта, наші фахівці визначаються зі стилістикою і пропонують декілька відповідних рішень.
 2. Прорахунок вартості. Після узгодження запропонованої концепції, ми приступаємо до визначення вартості дизайн-проекту офісу.
 3. Детальна візуалізація . Дозволяє замовнику візуально побачити його офісні приміщення після виконання проекту.
 4. Розробка робочих креслень. На об'єкті проводиться оцінка технічного стану приміщення або будівлі та інженерних мереж. Здійснюються всі необхідні виміри. На основі зібраної інформації розробляється проект офісу. Опрацьовується оптимальне планування офісних площ з неодмінним зонуванням робочого простору.
 5. Авторський нагляд. Пропонуючи проектування офісу під ключ, ми здійснюємо постійний контроль його виконання на всіх стадіях його реалізації.

Ми готові зробити проектування офісної будівлі під ключ будь-якого ступеню складності. Досягти результату, повністю задовольнити запити навіть найвимогливішого замовника, нам дозволяє злагоджена і відповідальна робота всіх кваліфікованих фахівців нашого архітектурного бюро.

Вартість проектування офісу або офісної будівлі

Кожна офісна будівля має свої особливості і вимагає ретельного опрацювання всіх її нюансів. Тому в більшості випадків підсумкова вартість проектування конкретної офісної будівлі буде суто індивідуальна.

На вартість проектування офісу впливає багато факторів. Ціна розраховується залежно від складності проекту. В основі вартості лежать заплановані трудовитрати наших фахівців.

Зазвичай, ціна проекту офісної будівлі починається від 150 грн / м2

Звертайтеся до нас! Ми максимально швидко проаналізуємо вихідні дані і сформуємо прозору комерційну пропозицію з точним розрахунком вартості послуг з проектування офісної будівлі.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua