Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування житлових будинків та споруд

Проектування житлових будинків є популярним напрямком серед замовників. З ростом населення в містах зростає потреба в житлі, що буде комфортним і вмістовним. При цьому, дуже важливо, щоб воно задовольняло запити потенційних покупців.

Планування нового житлового будинку –це складна та трудомістка задача, що передбачає професійне вирішення багатьох нюансів. Кожен замовник прагне створити житловий будинок, що поєднує затишок та практичність. З проектним бюро “One Project” легко втілити в життя навіть найсміливіші ідеї!

Навіщо потрібне попереднє проектування будівництва житлового будинку?

При спорудженні нового житлового комплексу величезну роль грає архітектурне проектування житлових будинків та ретельне планування майбутніх робіт. Проект буде потрібний не тільки, щоб отримати дозвіл на будівництво, а й для якісного кінцевого результату, що задовольняє замовника.

Проект житлового будинку – це найважливіший документ. Наявність проекту дозволить:

 • отримати дозвіл від державних дозвільних органів (ДАБІ);
 • мати повне вичерпне розуміння про зовнішній вигляд майбутньої будови, щоб дати об'єктивну оцінку характеристикам конструкції;
 • своєчасно внести свої правки, пов'язані з внутрішнім виглядом та фасадом;
 • спростити процес будівництва (адже воно ділиться на кілька етапів), щоб здійснювати більш якісний контроль виконаних робіт.

Проектування житлових будинків та споруд

Наша компанія виконує проектування житлових будинків та споруд, що є гарантом успішного будівництва, повної відповідності всім поточним будівельним нормам і прогнозованого кінцевого результату.

З яких елементів складається проект житлового будинку?

У документі міститься опис споруджуваного об'єкта, що дозволить замовнику оцінити всі особливості планування. Визначається кількість поверхів, квартир та кімнат, а також розміщення всіх вікон та дверних прорізів. Будь-яке проектування житлових будинків включає такі особливості:

 • Розробку схеми та шляхів прокладки інженерних систем, схему інтеграції кожної з інженерних систем в загальну міську систему.
 • Пошук дизайнерських рішень, котрі будуть відповідати вимогам і запитам з боку замовника.
 • Визначення видів будівельних матеріалів, типу фундаменту, стін та конструкцій даху об'єкту.
 • Підрахунок загальної площі забудови і в розрізі призначення площ (житлових приміщень, технічних, площа зовнішніх інфраструктурних об'єктів, таких як парковки, дитячі майданчики і тд).

Професійний проект житлового будинку містить в собі всю детальну і вичерпну дизайнерську і інженерну інформацію, котра дозволяє швидко та якісно звести і здати в експлуатацію будинок, повністю відповідає всім будівельним нормам і задовольняє всі вимоги, як девелопера, так і кінцевого покупця житла.

Етапи розробки проекту житлового будинку

Проектування як великих ЖК, так і індивідуальних житлових будинків починається з оцінки місцевості, де планується будівництво. Вона дозволяє створити приблизний план майбутнього об'єкту. На цьому ж етапі йде визначення з типом фундаменту.

Перший крок починається зі створення концепції будівельних робіт, яка є базою для майбутнього проекту. Замовник надає своє бачення майбутнього дизайну, вносить коригування і зміни. 

Другий етап – це розробка ескізу. Він містить генеральний, поетапний і перспективний план будинку. Визначається технічна, конструктивна та архітектурна особливість будинку. 

Третій – виконання робочого проекту, що містить весь ряд необхідної будівельної документації.

Проект житлового будинку від надійної компанії

Компанія “One Project” здійснить проектування житлових будинків і конструкцій житлових будівель, дозволяючи клієнтам створювати практичні та затишні об'єкти. Співпраця з нами має безліч переваг: 

 • Ми створюємо тільки професійні та продумані до деталей з інженерної боку проекти;
 • Кожен наш проект передбачає безпроблемне будівництво та здачу в експлуатацію житлового будинку, завдяки відповідності всім вимогам та нормативам;
 • Наше проектне бюро займається розробкою унікальних проектів з урахуванням всіх побажань замовника, ми забезпечуємо швидкий термін виконання замовлення, а також, проводимо авторський нагляд будівництва.

При цьому проекти житлових будинків від “One Project” мають дуже розумну ціну та найвищу якість виконання!

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua