Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування СТО

У нас можна замовити проектування станції технічного обслуговування з розробкою ділянки під будівництво або без.

Компанія «One Project» надає комплекс наступних послуг:

  • Проектування СТО для легкових автомобілів;
  • Проектування СТО для вантажного автотранспорту та автобусів;
  • Універсальних - одночасно підходячих, для обслуговування легкових, вантажних автомобілів та пасажирського транспорту;
  • Також, проектуємо дорожні СТО - суміщені з АЗС, при готелях/мотелях поблизу великих трас, окремі повноцінні СТО, які обслуговують автомобілі на великих міжнародних і міжміських дорогах.

Проектування СТО від «One Project» в Києві та області

Ви хочете відкрити станцію технічного обслуговування? І шукаєте надійного партнера для розробки її проекту? Тоді правильно зробили, що зайшли на сайт нашої компанії.

Незважаючи на те, що головний офіс проектного бюро «One Project» розташований в Києві, ми готові здійснити проектування вашого СТО в будь-якій точці України, завдяки мережі інтернет.

З цілком демократичною вартості ви отримаєте проект станції технічного обслуговування. Ми розробимо не тільки надійну, довговічну, функціональну будівлю, оформлену в індивідуальному стильному дизайні, але і професійно організовані робочі, адміністративні, допоміжні зони.

Проектування АЗС

Проектування станції технічного обслуговування: алгоритм процесу від «One Project»

Розробку проекту СТО ми здійснюємо в кілька етапів:

  • Підготовча стадія. Збираємо геодезичну інформацію з ділянки зведення об'єкту. На основі цих даних і побажань замовника розробляємо технічне завдання на проектування станції технічного обслуговування.
  • Створення архітектурного розділу. На цьому етапі здійснюється опрацювання конструкції будівлі, оформлення фасадів та інтер'єру. Створюється об'ємно-планувальна модель, що дозволяє найбільш раціонально розмістити робочі місця, складські, гардеробні, офісні приміщення, кімнати очікування для автовласників.
  • Опрацювання конструктивних рішень. На даній стадії здійснюється прорахунок всіх характерних вузлів конструкції споруди, що забезпечують надійність та довговічність її експлуатації. Проводимо підбір варіантів найбільш прогресивних будівельних та оздоблювальних матеріалів.
  • Розробка інженерних рішень. Детально опрацьовуються схему оптимального облаштування систем водо- і електропостачання, опалення, кондиціонування, вентиляції, каналізації.

Опрацювання дизайн-проекту СТО. Прибутковість цього специфічного бізнесу багато в чому залежить від бажання автовласника ще раз приїхати на дану станцію технічного обслуговування. У зв'язку з цим ми намагаємося оформити інтер'єр таким чином, щоб створити комфортну атмосферу для роботи співробітників сервісу. А власнику автомобіля було затишно та зручно очікувати, поки його автомобіль відремонтують.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua