Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проектування автозаправок: АЗС, АГЗС, АЗК

Компанія «OneProject» пропонує кваліфіковане проектування автозаправки під ключ. До розробки проектної документації на нову або АЗС, що модернізується, ми залучаємо не лише проектувальників, архітекторів, конструкторів, дизайнерів, але і технологів, що спеціалізуються на зберіганні продуктів нафтопереробки, газу та правильної експлуатації автозаправного устаткування.

Ми можемо створити якісний проект:

АЗС - автозаправна станція - можуть бути як однопаливними (зазвичай це міні станції, на которих є тільки бензин або тільки дизель) і багатопаливними (найбільш поширені типи станцій з декількома видами палива і одночасно, декількома марками одного і того ж типу палива)
АЗГС - газозаправна станція, може бути створена як проект АЗГС, як окремого об'єкту, так і як частина багатопаливної АЗС або АЗК.
АЗК - автозаправний комплекс, що складається з автозаправної станції та приміщень з магазином, кафе, фудкортом, туалетом і місцями для відпочинку відвідувачів, також проект АЗК може включати і автомийку, дитячий майданчик та інші об'єкти допоміжної інфраструктури, які допомагають зробити бізнес більш комерційно привабливим для власника і зручним для клієнтів. 

Розробка проекту АЗК: нюанси процесу

Розробка проекту автозаправки пов'язана з вирішенням величезного переліку завдань, пов'язаних із забезпеченням не тільки комфортного обслуговування клієнтів, а й надійною безпекою експлуатації об'єкта та відповідності всім вимогам.

Проектування АЗС

Стандартно, проектування автозаправки ми здійснюємо за наступним алгоритмом:

  • Передпроектна стадія. На цьому етапі ми уважно вислуховуємо всі побажання клієнта. Ретельно вивчаємо місця можливого розташування проектованої АЗС, АЗГС або АЗК.
  • Розробка ескізного проекту. Зібравши і проаналізувавши всю зібрану інформацію, наші досвідчені фахівці переходять до опрацювання стильового оформлення автозаправки, можливих архітектурно-планувальних рішень, експлуатаційно-економічних показників. В результаті проведеної роботи ми представляємо клієнту кілька ескізних проектів з економічним обґрунтуванням кожного варіанту.
  • Розробка проектної документації. Після затвердження обраного замовником проекту автозаправки ми приступаємо до складання робочих документів. Як правило, це ескізи дизайнерського оформлення заправного комплексу в остаточному кольоровому виконанні, креслення всіх несучих і огороджувальних конструкцій, схеми облаштування сховищ і прокладки необхідних інженерних магістралей, перелік будівельних та оздоблювальних матеріалів.

За рахунок накопиченого багатого досвіду ми розробляємо проект АЗК в повній відповідності з діючими нормативними документами. Це дозволяє досить швидко отримувати всі дозвільні документи на будівництво спроектованої автозаправки.

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua