Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номером : +38 (098) 010 10 10. Слава Україні!

Проект житлового комплексу

ЖК "Атлант на Київській"

Житловий комплекс знаходиться в місті Бровари на вулиці Київській.

Відмінною особливістю даного проекту є високі 25-поверхові будинки.

Ще до відмінностей проекту цього житлового комплексу можна віднести нестандартне кольорове рішення для фасадів будівель. Їх запроектували з яскравим зовнішнім виглядом. Різнобарвне оздоблення фасаду поєднує в собі блакитний, червоний, білий, салатовий, жовтий кольори.

Детальну інформацію про житловий комплекс "Атлант на Київській" можна дізнатися на сайті будівельної компанії: https://atlant.build

Опис проекту житлового комплексу "Атлант на Київській"

У межах об'єкту досить хороший рівень інфраструктури. В рамках розвитку житлового комплексу генеральний план передбачає в майбутньому будівництво ігрових майданчиків, зелених зон відпочинку і автостоянок

В 10 хвилинах ходьби від комплексу розташований ліс, тому наша команда при проектуванні з особливою увагою ставилися до екологічних і санітарних норм на будівельному майданчику як на періоді будівництва, так і після закінчення будівельних робіт.

У всіх наших проектах в ході проектування використовуються перспективні технології, щоб гарантувати мінімальну вартість операційного житла, але зі збереженням на високому рівні комфорту і довговічності матеріалів.

Каркаси будинків побудовані з монолітного залізобетону, зовнішні стіни з бетонних блоків і утеплені матеріалами які забезпечують високий рівень енергоефективності та відповідають всім нормам екологічної безпеки.

У будинках запроектовано встановлення безшумних швидкісних ліфтів з високим рівнем комфорту. Всі будинки в житловому комплексі запроектовані з повним пакетом інженерного забезпечення та мають центральне опалення.

Наші можливості з проектування житлових будинків і комплексів не обмежені лише тими проектами, які ми публікуємо на нашому сайті. На ваше замовлення ми готові створити унікальний проект будівництва житлових об'єктів будь-якої складності!

 

«One Project» - розробка проектів будівництва

Повний комплекс послуг з проектування і супроводу об'єктів

© Copyright, ТОВ «Ван Прожект». Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на сайт oneproject.com.ua